VitrA Tasarım Ekibi, Banyoda Renk Kullanımını Teşvik Eden Bir Renk Kombinasyon Sistemi Geliştirdi…

VitrA’nın banyolarda renk kullanımına yönelik geliştirdiği “mode” sistemi, kullanıcıların moduna uygun çözümler sunuyor.

Pek çok ödüllü karo koleksiyonuna imza atan VitrA Tasarım Ekibi, banyoda renk kullanımını teşvik etmek ve zamana meydan okuyan banyolar tasarlayabilmek için, şimdi de mode adını verdiği renk kombinasyon sistemini geliştirdi. Dört renk paleti üstüne kurulu mode sistemi, kullanıcısının tarzını yansıtan banyo atmosferleri yaratmaya olanak tanıyor. Zeminle uyumlu banyo duvarlarında ton-sur-ton ve kontrast renklerle aksan yaratırken, rölyef dokularla duvarlara hareket katıyor.

VitrA’nın mode sistemindeki ilk renk paletinde yer alan yosun grisi ile lava kırmızısı, ferah ve enerjik banyolar yaratıyor. Kil beji, zümrüt yeşili ile buluşarak huzur ve güvenin adresi oluyor. Terra rosa ve safir mavisi karolar bir araya geldiğinde duyguları harekete geçiriyor. Doğal taşın grisi, amber sarısı ile tamamlandığında ise sıcak mekanlar doğuyor.

Kombinasyonları zenginleştirmek için sistem, renk ve ton çeşitliliği sunan mode, modüler boyutları sayesinde VitrA’nın diğer karolarıyla da uyum sağlıyor. Son dönemin trend mat yüzeylerini, kolay temizlenen, ince ve hafif teknolojisiyle bir araya getiren mode; banyodaki yıkanma, dinlenme, saklama ve rahatlama alanlarını renklerle ayrıştırmak için akıllı çözümler öneriyor.

VitrA’dan modern banyolar için renk kombinasyonları

mode#01 : Dinlendirici ve ferahlatıcı yosun grisi – Tutkulu ve enerjik lava kırmızısı

mode#02 : Sıcak ve güvenli kil beji – Huzurlu ve dengeli zümrüt yeşili

mode#03 : Canlandırıcı ve harekete geçirici terra rosa – Asil ve konforlu safir mavisi

mode#04 : Sağlam ve dayanıklı doğal taş grisi – Sıcak ve mutlu amber sarısı