Siltaş Yapı Pendik’in en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor

2011 yılından bu yana kente değer katan yapılar inşa etmeye odaklanan Siltaş Yapı, yeni projesi Siltaş Panorama’nın lansmanını 9 Haziran Perşembe günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirdi.

Kente değer katma hedefiyle 2011 yılından bu yana güven, kalite ve insan odaklı yaşam alanları inşa eden Siltaş Yapı, şimdi de Pendik’teki en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor. Adını, panoramik deniz ve adalar manzarasından alan Siltaş Panorama’nın lansman toplantısı 9 Haziran Perşembe günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşti. Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir, Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir ve Siltaş Yapı Satış ve Pazarlama Koordinatörü Erdinç Tunç’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda projenin detaylarından ve avantajlı satış koşullarından bahsedildi.

Etkinliğin açış konuşmasını Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Özdemir yaptı. Şirketin geçmişinden bahseden İhsan Özdemir; “Tekstil sektöründe başlayan hikayemizle iş dünyasında 40 yılı aşkın geçmişe sahip bir aile şirketiyiz. 2011 yılında ise tüm enerjimizi inşaat sektörüne yoğunlaştırma kararı aldık ve Siltaş Yapı’yı hayata geçirdik. O günden bu yana da kendimizi insan odaklı ve bulunduğu bölgeye değer katan yapılar üretmeye adadık. Bu sayede inşaat sektöründe de kısa sürede güvene dayalı bir ilişki geliştirmeyi başardık. Bugün de ülkemize her geçen gün artan bir ivmeyle yatırım yapmaya devam ediyoruz. Çünkü biz Türkiye’mize, ekonomimize ve inşaat sektörünün geleceğine inanıyoruz. Bu inançla yeni projemiz Siltaş Panorama’yı hayata geçiriyoruz.” dedi.