Salgınlar ve Sağlık Emekçilerini Anma Mekanı Tasarım Yarışması Ön Seçim Sonuçları Açıklandı

Salgınlar ve Sağlık Emekçilerini Anma Mekanı Tasarım Yarışması’nin ön seçim aşaması sonuçlandı.

Salgınlar ve Sağlık Emekçilerini Anma Mekanı Tasarım Yarışması’nın ön seçim sonuçları açıklandı. Toplamda 22 başvuru arasından 8 ekip (1, 8, 9, 12, 14, 18, 19 ve 20 sıra numaralı başvurular) ön seçimi geçti.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ön seçimi geçen ekipler:

1 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Münire SAĞAT, Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Seden CİNASAL, Mimar
Barış EKMEKÇİ, Peyzaj Mimarı
Ramazan AVCI, Mimar

Danışmanlar
Bahadır ÇOLAK, Heykeltıraş
Zeynep KUTLU, Mimar
Ömer Lütfü TAPISIZ, Doktor

8 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellif
Evren BAŞBUĞ, Mimar (Ekip Temsilcisi)

Danışmanlar
Günnur ÖZSOY, Heykel Sanatçısı
Alev ERKMEN ÖZHEKİM, Mimarlık Tarihi Danışmanı

9 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Zuhal KOL, Mimar, Kentsel Tasarımcı (Ekip Temsilcisi)
Ozan Önder ÖZENER, Mimar
Berna YAYLALI, Peyzaj Mimarı
Ozan ŞEN, Mimar, Araştırmacı
Ali VATANSEVER, Yönetmen, Senarist, Akademisyen

Danışmanlar
Carlos ZARCO SANZ, Mimar, Şehir Plancısı
Zeynep KUHEYLAN, Mimar, İllüstratör
Öner ÖZER, Enfeksiyon ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı, Müzisyen

12 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Burak PEKOĞLU, Mimar
Petek KIZILELMA, Görsel İletişim Tasarımcı
Mert Ege KÖSE, Heykeltıraş

Danışmanlar
Veysel UMMAN, Doktor
Besim Can ZIRH, Sosyolog
Eren PATATOĞLU, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar
Damla SOYSEVEN, Mimar
Deniz Egemen ACAR, Mimar

14 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Hakan Tüzün ŞENGÜN, Mimar
Seda KURT ŞENGÜN, Peyzaj Mimarı

18 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Birge YILDIRIM OKTA, Mimar (Ekip Temsilcisi)
Gürkan OKTA, Mimar
Burak ARİFOĞLU, Mimar

Danışmanlar
Zeynep ŞAHİN ERCAN, Peyzaj Mimarı
Batuhan ENGİN, Heykeltıraş
Selahattin ERHAN, Ortopedi Uzmanı
Nilüfer DEMİRSOY, Tıp Tarihi Ve Etiği Uzmanı
Hülya ÖZTÜRK, Tıp Tarihi Uzmanı

Yardımcı
Nasibe Nur DÜNDAR, Mimarlık Öğrencisi

19 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Başak BAKKALOĞLU, Mimar, Mobilya Tasarımcısı (Ekip Temsilcisi)
Bülent ÇINAR, Heykeltıraş, Akademisyen
Cemal ÇOBANOĞLU, İç Mimar, Mobilya Tasarımcısı
Murat POLAT, Mimar

Danışmanlar
Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR, Peyzaj Mimarı
Mustafa Çağhan KESKİN, Mimar, Mimarlık Tarihçisi, Akademisyen
Olcay ÖZER, Sivil Toplum Çalışanı
Faruk UYAN, Mimar, Aydınlatma Tasarımcısı
Beyza ÖZÇINAR, Tıp Doktoru, Genel Cerrahi Uzmanı

Yardımcılar
Reşad Şükrü ÇOBAN, İç Mimar, Görselleştirme Uzmanı
Ebru Ece KESKİN, İç Mimar
Barış TAŞ, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Maket Yapımcısı
Doğukan BAYRAK, İç Mimarlık Öğrencisi

20 Sıra Numaralı Ön Seçim Dosyası
Müellifler
Enise Burcu DERİNBOĞAZ, Peyzaj Mimarı
Alper DERİNBOĞAZ, Mimar

Danışman
Eray ÇAYLI, Araştırmacı, Akademisyen