Bien Sante Koleksiyonu Mekanlarınıza Renklerin Enerjisini Taşıyor

Yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı ile öne çıkan Bien, duvar karosu koleksiyonu Sante ile mekanlarınızda renklerin enerjisini gözler önüne seriyor.ansız tüm varlıklarıyla birlikte ele alıyor.

İnovatif ürünleri ve zengin tasarımları ile uluslararası klasmanda da varlık gösteren Bien, doğadan ilham alarak tasarladığı “Sante” koleksiyonu ile canlı mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bien tarafından üretilen “Sante” koleksiyonu, renklerin farklı yorumlarıyla mekanlarda atmosfer yaratıyor.

5 farklı renk seçeneği sunan “Sante” koleksiyonu, parlak yüzeyiyle de nefes alan mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Doğadan ilham alan Bien, banyo ve mutfak haricinde iç mekan yaşam alanlarında da kullanılan “Sante” koleksiyonu ile doğanın canlılığına işaret ediyor.

Beyaz, aqua, turkuaz, honey ve smoke renk seçenekleri ile sunulan koleksiyon, parlak yüzeyi ile iç mekanlara da yaşayan bir görünüm kazandırıyor. Duvar karosu için 30×90 cm ve yer karosu için 45×45 cm ebadında üretilen koleksiyon, banyo ve mutfağın yanı sıra iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Renklere özel tasarlanan dekor ve dekofonlarıyla da mekanlarda farklılık arayanların tercihi oluyor.