Panasonic’in Yeni Led Aydınlatma Serisi Türkiye’de

Işığın kalitesini ve aydınlatma armatürlerinin güvenilirliğini geliştirmede yaklaşık bir asırlık deneyime sahip olan Panasonic, şimdi yeni LED lambaları ile teknolojinin aydınlatmada ulaştığı noktayı gözler önüne seriyor.

Rahat ve dinlendirici bir atmosfer yaratmak için tasarlanan yeni Panasonic LED Lamba Serisiyle, mutfaktan çalışma odalarına kadar yaşam alanlarının her noktası ideal ışık kalitesinde aydınlatmayla buluşuyor. E27, E14, GU10 duy seçenekleri ve 2700K ile 6500K renk sıcaklığı ile satışa sunulan ürünler; estetik ve çekici tasarımları ile kullanıldıkları her alana şıklık katıyor. Etkileyici ışık ve doğru aydınlatma prensiplerini yansıtan Panasonic LED Lamba Serisi, yüksek verimlilik ve üstün malzeme kalitesi ile de dikkat çekiyor.

LVD direktiflerine uygun olarak üretilen Panasonic LED Lamba Serisi, izolasyonlu dış gövde tasarımı sayesinde elektrik çarpmalarına karşı tam koruma sağlıyor. Ağır metal ve zehirli madde barındırmayan Panasonic LED Lambalar, RoHS Kalite Standartlarına ve geri dönüşüme uygun, çevre dostu bir teknoloji ile geleceği de aydınlatıyor. Panasonic LED Lambalar, EN 62471 Standartlarını sağlamakla beraber UV yaymayan LED’lere sahip, sağlıklı bir ışık kaynağı olarak göz sağlığını da koruyor.

A+ ve A++ enerji sınıfına sahip Panasonic LED Lambalar ile enerji tasarruf edilerek verimli, konforlu ve güvenli bir aydınlatma sağlanıyor. Panasonic LED Lambalar, yüksek kaliteli tasarımı ve etkin sıcaklık yönetimi ile 15.000 saat boyunca mekanları ilk günkü gibi aydınlatıyor.

Eko-tasarım gerekliliklerine ilişkin olarak sürdürülebilirlik anlamında aydınlatmada yeni bir düzenlemeye gidiliyor. Yakın gelecekte yürürlüğe girecek Yeni ErP ve Yeni Verimlilik Sınıfı tanımlamalarıyla aydınlatma ürünlerinde yepyeni bir dönem başlıyor. Panasonic’in LED Lamba Serisi, yeni ErP ve Verimlilik Sınıfı Regülasyonu’na uygun olarak tasarlanmış durumda. Yenilikçi teknolojilerle yeni boyutlar kazanan ve güvenilir aydınlatma sağlayan Panasonic LED Aydınlatma Serisi şimdi Türkiye’de ve Panasonic tüm gücüyle diğer yeni aydınlatma çözümlerini de yakın gelecekte pazara sunarak konforlu geleceğe giden yolu daha da aydınlatmayı planlıyor.