Lineadecor’dan Güvenli Mutfaklar

Lineadecor, birbirinden şık tasarımlarını üretimin her aşamasında uluslararası standartlarda zorlu güvenlik testlerinden geçirerek en kaliteli ve en güvenli mutfakları dünyanın dört bir yanında tüketicileriyle buluşturuyor.

Şık ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmak herkesin hayali. Mutfak mobilyası seçimi yapılırken estetik ve fonksiyondan vazgeçmeden kalite güvencesinin de ön planda tutulması gerekiyor. Lineadecor, birbirinden şık tasarımlarını üretimin her aşamasında uluslararası standartlarda zorlu güvenlik testlerinden geçirerek en kaliteli ve en güvenli mutfakları dünyanın dört bir yanında tüketicileriyle buluşturuyor.

Lineadecor “test edilmiş güvenlik” anlamına gelen GS Sertifikası’na sahiptir. GS logosu, başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler için “güvenli kullanım” işaretidir. Bu işareti görenler, kullandıkları ürünün önemli testlerden geçtiğini biliyor ve yüksek teknolojide üretilmiş Lineadecor mutfaklarını güvenle kullanıyor.

Lineadecor ayrıca Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) tarafından oluşturulmuş dünya çapında tanınan etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan ISO-9001 Sertifikası’na sahiptir. ISO-9001 kuruluşlarda tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kalite standartlarının sağlandığına dair bir güvencedir.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri, ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.