Kastamonu Entegre’den 50. Yıla Özel Koleksiyon

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, 50. yılı vesilesiyle kurulduğu günden bugüne yaşam alanlarına hayat veren melamin kaplı MDF ve yonga levha ürünlerini çok özel bir seçkide bir araya getirdi.

1970’li yıllardan günümüze, dekorasyon ve tasarım trendlerindeki değişime uyum gösterecek şekilde retrospektif bir bakış açısıyla oluşturulan 50. Yıl Özel Serisi, geniş renk ve desen yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık lideri Kastamonu Entegre, 50. yıldönümü için melamin kaplı MDF ve yonga levha koleksiyonlarını özel bir seçkiyle sektörün beğenisine sundu. 50. Yıl Özel Serisi, 1970’li yılların retro stilinden 1980’lerin ihtişamlı tarzına; 1990’ların yalın çizgisinden 2000’lerin minimalist ruhuna ve günümüzün eklektik görünümlerine kadar son 50 yılın dekorasyon ve tasarım trendlerinden yola çıkılarak oluşturuldu.

Kastamonu Entegre’nin retrospektif bir bakış açısıyla bir araya getirdiği 50. Yıl Özel Serisi, geniş desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonlarıyla mobilya, dekorasyon ve iç mekan düzenlemeleri için çok çeşitli uygulama olanakları sunuyor. Mermer ve ahşap görünümlü zarif örnekleriyle farklı zevklere yanıt veren 50. Yıl Özel Serisi, çağdaş mekanlar yaratmak üzere mutfaklar, ofis mobilyaları, raf ve duvar kaplamalarında tercih ediliyor.

Doğal ahşap dokusunun zengin detaylarını yansıtan görünümleriyle Valencia, Vincenza, Sorrento, Cambridge, Lugano, San Pietro ve Richmond serinin en çarpıcı dekorları arasında yer alıyor. Lagos yalın çizgilerin yükselişe geçtiği 1990’ları özleyenlere; San Marino, Andorra, Padova ise 2000’li yılların “cool” havasını yaşatmak isteyenlere hitap ediyor. Trieste, Pesaro ve Treviso dekorları küçük mekanlarda büyük yaşam alanları yaratırken, damar efektli mermer görünümü ile öne çıkan Calcutta ve Pietra yaşam ve çalışma alanlarını modern ve klasik çizgide buluşturuyor.