Karcher’den FC 4 Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher tarafından üretilen, FC 4 Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi aynı anda yerleri hem silerek hem de süpürerek ıslak ve kuru temizliği tek seferde gerçekleştiriyor.

Temizlik teknolojilerinde dünyaca ünlü Alman markası Kärcher, ıslak ve kuru temizlik için ayrı ayrı uğraşmaya son veren ürünü FC 4 Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi ile hayatı kolaylaştırıyor. Ürün, tüm zeminlerde hem kuru hem de ıslak günlük kiri tek adımda, hassas ve hızlı bir şekilde temizliyor. Temizlik konusunda titiz olan herkesi, silme işleminden önce yerleri süpürme zahmetinden kurtarıyor. Böylece temizleme süresini yüzde 50’ye kadar azaltıp, zamanı daha verimli değerlendirmeyi mümkün kılıyor.

Kärcher FC 4 Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi, maksimum 30 dakikalık çalışma süresi ile 90 metrekareye kadar alanda, kolayca ve kusursuz şekilde temizleme sağlıyor. Su hacmi, iki farklı temizleme modu kullanılarak zemine göre kolayca ayarlanabiliyor. FC 4 Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi, kablosuz tasarımı ile hareket kolaylığı sağlıyor ve ulaşılması zor yerleri temizliyor.

Entegre saç filtresi de optimum saç vakumlaması yapıyor, bu sayede evcil hayvan tüylerini dahi kolaylıkla temizleyebiliyor. Kärcher zemin temizleyici, geleneksel paspaslarla karşılaştırıldığında yüzde 20’ye kadar daha iyi temizleme performansı gösteriyor. Bağımsız ve esnek manevra kabiliyetine sahip olan ürün ile mobilya altlarını ve nesnelerin etrafını temizlemek de kolaylaştırıldı.