Geberit Banyo Serileri ile Modern Tasarımlar

Mühendislik gücünü modern tasarım diliyle bütünleştirerek fark yaratan Geberit, son tüketicinin ve profesyonellerin değişen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı teknoloji odaklı dört farklı banyo serisiyle özgün yaşam alanları sunuyor.

Hem duvar önüne hem de duvar arkasına hizmet verebilen tek marka olarak Citterio, iCon, Smyle ve VariForm ile yüksek mühendislik gücünü yansıtan banyo serileri, tekdüzelikten kurtardığı banyolara Geberit imzasını atıyor.

Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojisinin lideri olarak duvarın arkasındaki uzmanlığını dört farklı banyo serisi ile duvar önüne de taşıyan İsviçreli Geberit, “Design Meets Function” (Tasarım Fonksiyonla Buluşuyor) mottosuyla vitrifiye pazarına farklı bir soluk getiriyor ve iç ısıtan mekanlar sunuyor. Citterio, iCon, Smyle ve VariForm ile klasik tarzın modern ve şık yansımasını sunan banyo serileri, banyolara ultra hijyen ve dinamizm kazandırarak günümüz şartlarında değişen kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Mimar ve tasarımcı Antonio Citterio’nun imzasını taşıyan Geberit Citterio serisi; organik forma sahip lavabolar, neme dayanıklı ahşap mobilyalar ve cam ile banyoya zenginlik katıyor. Tamamen kanalsız olarak tasarlanan ve kir birikmesini engelleyen Rimfree® özelliğine sahip akıllı klozetlerle uyum içerisinde olan lavabolar, KeraTect özel sırlama teknolojisi sayesinde pürüzsüz bir görünüm ve hijyenik çözümü bir araya getiriyor.

Tüketici ihtiyaçlarına özel tasarlanabilen Citterio banyo mobilyaları, cam yüzeyi ile parlak ve ışıltılı bir tasarım dilinin birlikteliğini oluşturuyor. İşlevsel mobilyalar, sayısız saklama alanı, yavaş ve sessizce kapanan çekmece mekanizması ile estetik duruşundan ödün vermeyen banyolara düzen ve ferahlık getiriyor. Citterio serisi mobilyalarında gri kahve meşe siyah cam, bej meşe ile gri kahve cam olarak 2 seçenek sunuluyor. Birbirinden iddialı gri kahve ve siyah cam kapak seçeneğiyle de Geberit Citterio banyolarda yarattığı sıra dışı atmosferle göz alıcı bir şıklık katıyor.

Modern tasarım çizgisine sahip Geberit iCon serisi, daha küçük alanlara sahip banyolara ideal biçimde uyum sağlayıp ferah bir atmosfer yaratabiliyor. Küçük lavabolar, köşe çözümleri, banyo mobilyaları ve aynalardan oluşan serinin tasarım açısından sahip olduğu çok yönlülük sayesinde, farklı kullanıcıları aynı zevk etrafında buluşturuyor. Seride yer alan aynalar ise mobilyalarla uyum içinde konumlanırken tercihe bağlı olarak sunulan prizli ve USB girişli Geberit güç ünitesi ile büyüteçli ayna aksesuarları izinden gittiği teknolojinin tüm yeniliklerini banyolara taşıyor. Ayrıca Rimfree® akıllı klozetlerle de uyum sağlayan iCon serisi, sürdürülebilir geleceğe attığı adımla karbon ayak izini küçültmeye destek oluyor.

Banyoların yapısal durumuna bakmaksızın maksimum düzeyde rahatlık ve verimlilik sağlayan Geberit Smyle serisi, pozitif enerjiyle dolu bir banyo ortamı yaratıyor. Seride yer alan oval ve kare tasarımlı lavaboların şık çizgileri, ince hatları, dar kenar detayları ve cömert raf düzeni banyoda sınırsız düşünenlerin ilgi odağı oluyor. Fonksiyonelliğiyle dikkat çeken banyo mobilyaları, tasarım açısından kullanıcısına özgürlük kazandırıyor. Seride bulunan inceltilmiş çekmece sistemi sayesinde depolama alanı daha da genişlerken opsiyonel düzenleme kutuları çekmecelerdeki mevcut alanı ideal ve esnek bir şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Antrasit, kum grisi, beyaz ve Amerikan cevizi renklerinin ihtişamını temsil eden serinin aynalı dolapları ise ortama genişlik kazandırırken pratik depolama alanı sağlayarak banyo mobilyaları için tamamlayıcı bir rol üstleniyor.

Son moda banyo tasarım trendlerinin temsilcisi olan ve minimalist yapısı sayesinde iF DESIGN AWARD 2018 ödülünü kazanan Geberit VariForm, yeni nesil banyolara ödüllü dokunuşunu yapıyor. VariForm’da yuvarlak, dikdörtgen, oval ve elips olmak üzere dört temel geometrik forma sahip lavaboların aerodinamik kenarları, yeni nesil banyo tasarımlarının yenilikçi simgesi oluyor. Kullanıcısına kolaylık sağlayan tezgah üstü, tezgah altı ve çanak lavabolar, batarya deliği olan ve olmayan versiyonlarıyla sunuluyor. Batarya, lavabo üzerine ya da duvara ankastre bataryalı olarak monte edilebiliyor. Kırılmaya dayanıklı seramik yüzeye sahip lavabolar, çizilmeye ve darbeye karşı yüksek koruma sağlarken sunduğu bakım kolaylığıyla da uzun yıllara yayılan kullanım imkânı getiriyor. Serideki lavabo dolaplarının yenilikçi tasarımı ise aydınlık ve ferahlığı harmanlayan bir görüntü oluşturuyor. Her biri tek çekmeceli olan dar lavabo dolabı ise 75 ve 90 cm alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunulurken aynı yapı yüksekliğine sahip alçak bir dolap seti ile veya daha geniş alçak bir dolap ile L şeklinde bir set ile temin edilebiliyor. Mat beyaz kaplama, mat antrasit, Amerikan ceviz ve meşe olmak üzere geniş renk skalasına sahip ürünler, farklı mobilya seçenekleriyle oluşturduğu uyumla yaşam alanlarında kendini gösteriyor.