Filli Boya ile Balkonlarda Değişim Başlıyor

Yaşam alanlarının en keyifli ve ferah köşelerinden olan balkonlar, Filli Boya’nın en trend renkleri ile yenileniyor.

Şehir dairelerinde yaşayan bir çok insanın kendine özel açık alanı olan balkonlar, özellikle yaz mevsiminde tercih edilen yaşam alanlarından oluyor. Akşam serinliğinin veya günün her anının tadını çıkarmasına fırsat tanıyan balkonlar, yapılan değişikliklerle çok daha keyifli hale geliyor. Filli Boya’nın Aktif Silikon Teknolojisi ile güçlendirilen yeni ve yenilikçi iç cephe ürün serisi Momento; “Tam Silinebilirlik” ve “Yıkanabilirlik” özellikleri ve geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluştururken balkonlarda değişimi başlatıyor.

İnce ve uzun bir balkonunuz varsa çok fazla eşya kullanma şansı olmadığından, aradığınız ferahlığı ikonik aksesuarlar ve kombinlediğiniz duvar renginizle bulabilirsiniz. Balkonunuzun duvarlarını süsleyecek tasarımlarınıza uyacak en ideal renkler Filli Boya’nın Momento Serisi’nde yer alıyor. Yarattığınız küçük yaşam alanınızı aydınlatacak etkiyi Momento Silan Limoni 40 veya Limoni 70 renklerini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edebilirsiniz.

Eğer balkonunuz kare ise kendi oturma alanınızı en ideal şekilde oluşturabilirsiniz. Balkon dekorasyonu için en ekonomik, kullanışlı ve popüler çözüm olan paletlerle, istediğiniz büyüklükte oturma alanları ve sehpa yapabilirsiniz. Kare balkonlarınızda açık renk oturma alanınızla kombinleyeceğiniz gri tonları, balkonunuza şık bir hava katar. Balkonlarınızda şıklığı yakalamak için andezit serisinden Momento Silan Andezit 25 veya Andezit 10 renklerini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edebilirsiniz.

Maviden sonra sakinleştirici etkisi en çok olan sarı renk ile balkonlar sonbaharın gelişine hazırlanıyor. Özellikle güneş almayan balkonlarda aydınlık mekan hissi veren sarı renk, gün ışığı gibi neşelendirici etki veriyor. Sarı rengin neşelendirici ve sakinleştirici etkisi için balkonlarınızda Momento Silan Işıltı 80 veya Işıltı 20 renklerini Filli Boya Renxmatik renk kartelasından tercih edebilirsiniz.