Creavit ile Banyolara Renk Geldi…

Creavit, farklı yaşam tarzlarına hitap eden ve herkesin hayalindeki banyoya dair bir şeyler bulabileceği tasarım bakış açısını, bu sefer de rengârenk lavabo ve klozetler ile tüketiciyle buluşturuyor.

Creavit 5 mm’lik ultra ince kenarlarıyla günümüzün tasarım trendlerini yakından takip eden tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan Ultra lavaboyu, Free asma klozeti ve Drop kumanda panellerini, yeni renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ayrıca genel kullanım alanlarında da kombini tamamlayacak Creavit’in fotoselli pisuvar modeli, farklı renk seçenekleriyle banyoda bütünlük sağlıyor. Banyolarda alışılagelmiş renkler olan beyaz, siyah ve kırmızıyla sınırlı kalmak istemeyenler ve banyo kombinlerini tamamlayıcı daha çok renk arayanlar için Creavit, antrasit, basalt ve cappuccino renklerini mat tonlarda sunuyor.

Creavit 5mm’lik ultra ince kenarlarıyla günümüzün tasarım trendlerini yakından takip eden tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan Ultra lavaboyu, Free asma klozeti ve Drop kumanda panellerini, yeni renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunuyor. Ayrıca genel kullanım alanlarında da kombini tamamlayacak Creavit’in fotoselli pisuar modeli, farklı renk seçenekleriyle banyoda bütünlük sağlıyor. Banyolarda alışılagelmiş renkler olan beyaz, siyah ve kırmızıyla sınırlı kalmak istemeyenler ve banyo kombinlerini tamamlayıcı daha çok renk arayanlar için Creavit, antrasit, basalt ve cappuccino renklerini mat tonlarda sunuyor.

Creavit, renkli lavabo ve klozetleri ile banyolarda, herkesin kendi tarzını bulabileceği, enerjik, alışılmışın dışında dekorasyonlara imkân sağlıyor.