Çalışmayı Konforlu Hale Getiren Zivella Koltukları

Zivella’nın ev ofisler için tasarlanan çalışma koltukları Mira, Eta ve Tunn ergonomisi, konforu ve zarafeti ile dikkat çekiyor.

Evde ya da ofiste verimli çalışmanın önemli noktalarından biri de çalışma koltukları… Çalışma koltuklarının ergonomik olması ve hem sırtı hem de iyi duruşu desteklemesi ise oldukça önemli. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak konforlu çalışma koltukları tasarlayan Zivella, evde ya da ofiste çalışmayı sağlıklı hale getiriyor.

Konforu ve tasarımı bir arada isteyenler için üretilen Eta çalışma koltuğu, senkron mekanizmalı ve yükseklik ayarlı kol yapısıyla ev dahil tüm çalışma alanları için ergonomik bir çözüm sunuyor.

Günlük yoğun kullanım için tasarlanan Mira çalışma koltuğu, sağlamlığıyla da dikkat çekiyor. Sabit ya da tekerlekli ayakların sunduğu farklı kullanım seçenekleriyle ev dahil tüm çalışma alanları için konforlu bir çözüm üretiyor.

Zarif ve bir o kadar da ergonomik bir yapısı olan Tunn çalışma koltuğu, hem evde hem çalışma alanlarında çalışmayı eğlenceli hale getiriyor.