Bien’den 2020 Yılı Banyo Alternatifleri

Bien’in, ıslak alanlardaki ürün portföyünde yer alan Lucca Armatür Serisi ile Motto gövde üstü lavabolar yeni formları ile banyolara seçkin alternatif oluşturuyor.

Bien’in “Hayalden Gerçeğe” mottosuyla tasarladığı 2020 yılı ürün portföyü hem zengin hem de oldukça dikkat çekecek nitelikte.

Bien’in Motto gövde üstü lavaboları birbirinden farklı 4 formuyla banyolarda çözüm ortağınız olmak için yenilendi. Seride yer alan çakıl taşı formundaki Motto Oblong Lavabo ve dar alanlara çözüm alternatifi oluşturan Motto Kare Lavabolar banyolarınıza modern bir görünüm kazandırıyor.

Ayrıca Bien’in armatür serilerinden olan, Lucca yenilenmiş formu ile mücevher gibi algılanıyor. Bien’in bu anlayışla tasarladığı ‘’Bien Lucca” kullanıldığı alanların değerini artırarak yeniden belirliyor. Lucca Armatür Serisi, Motto Lavabo’larla birlikte kullanıldığında şıklığı banyolarınıza taşıyor.

Zengin çözüm önerileriyle sektöre yeni yaklaşımlar kazandıran Bien’in tasarımları kolay temizlenme özelliği ile hijyen standartlarını da üst seviyede tutarak tercih edildiği alanlarda işlevsellik, estetik ve teknolojiyi bir arada sunuyor.