Bien ‘’Magiclean’’ ile Banyolarda Kalıcı Temizlik

Hijyenin çok büyük önem taşıdığı bu günlerde Bien’in sektöre sunduğu yüzey teknolojisi Magiclean, anti-mikrobiyel özelliği ile hijyen standartlarını maksimum düzeye taşıyor. Türkiye’nin aynı zamanda ilk anti-mikrobiyel ürünü olan Magiclean teknolojisi ile banyo ve tuvaletlerde mikrop tutunamıyor.

Özellikle COVID-19 ile savaştığımız bu günlerde insan sağlığında hijyenin önemini bir kez daha anladık. İnsan sağlığına değer veren Bien’in “Magiclean” adıyla lanse ettiği hizmet, özel formülüyle banyo ve tuvaletlerde mikrop barındırmıyor. Çevre dostu Bien’in Magiclean uygulaması ile banyo ve tuvaletlerde hijyen en üst düzeye çıkarılabiliyor.

Temizliğin öneminin bilinciyle hareket eden Bien’in geliştirdiği teknoloji ile banyo ve tuvaletler ömür boyu maksimum hijyene, aynı zamanda pürüzsüz yüzeylere kavuşuyor.

Bien’in anti-mikrobiyel özelliğiyle Türkiye’de ilk olan Magiclean yüzey teknolojisi, Alman Hygiene-Institut ve Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü tarafından onaylı bir uygulama.