Anna Laudel’den Sanatseverlere ve Koleksiyonerlere Özel Seçki

İstanbul ve Düsseldorf’ta yer alan galeri mekanlarında gerçekleştirdiği kapsamlı sergi programlarıyla dikkat çeken Anna Laudel, bir fuar için hazırladığı sergiden yola çıkarak bir araya getirdiği özel seçkiyi, 21 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Karaköy’de yer alan galeri mekanına taşıyarak sanatseverler ve koleksiyonerle buluşturuyor.

Anna Laudel’in 21 Ocak 2021 tarihinde eş zamanlı olarak açılışını gerçekleştireceği “Echos” sergisine paralel olarak sunulacak olan özel seçkide sanatçılar Belkıs Balpınar, Ramazan Can, Server Demirtaş, Tuğçe Diri, Anke Eilergerhard, Onur Hastürk, Mathias Hornung, Hayal İncedoğan, Bilal Hakan Karakaya, Ekin Su Koç, Mehmet Sinan Kuran, Serkan Küçüközcü, Fırat Neziroğlu, Ardan Özmenoğlu, Daniele Sigalot, Halil Vurucuoğlu ve Sarp Kerem Yavuz’un son dönem işlerinin yanı sıra ilk defa sergilenecek yeni eserleri 28 Şubat 2021 tarihine kadar Anna Laudel’de ziyaret edilebilir.

Aynı tarihlerde “Echos” başlığı altında Mathias Hornung’un “Defragmentology” ve Onur Hastürk’ün “Asimilasyon” sergilerini ziyarete gelen sanatseverler, bu seçkiyi de 28 Şubat 2021 tarihine kadar randevu ile Anna Laudel İstanbul’da görebilirler.

Anna Laudel Düsseldorf
Anna Laudel Düsseldorf’ta Ekin Su Koç’un “Altbau” isimli kişisel sergisi 4 Şubat 2021 tarihine kadar çevirmiçi ve fiziksel olarak ziyaret edilebilir.

Sarp Kerem Yavuz’un Sena Çakırkaya küratörlüğünde gerçekleşecek “The Last Orientalist” isimli kişisel sergisi 12 Şubat – 3 Nisan 2021 tarihleri arasında Anna Laudel Düsseldorf’ta görülebilir.

Anna Laudel’in güncel sergi, fuar katılımı ve etkinlik programlarını internet sitesinden ve sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.