NG Kütahya Seramik’in Fark Yaratan Bookmatch Tasarımları

NG Kütahya Seramik’in bookmatch koleksiyonu, tasarıma inovatif bir yaklaşım getiriyor. Birbirini uyum içinde takip eden kreatif desenler, günümüz trendleri doğrultusunda mekanlara benzersiz dekorasyon alternatifleri sunuyor.

NG Kütahya Seramik’in 120×240 cm ebadındaki bookmatch seramikleri, iç ve dış mekan tasarımlarında boyut avantajıyla birlikte uygulama kolaylığı sağlıyor. Bookmatch tasarımların uygulama esnasında derz aralıkları az olduğundan mekanlarda oldukça doğal bir görünüm elde ediliyor. Mermer, ahşap, beton ve doğal taş dokulu tasarımlarını yaşam alanlarına taşıyan NG Kütahya Seramik’in özgün koleksiyonu, sektör profesyonelleri tarafından mimari projelerde de yoğun talep görüyor. Bahçeler, çalışma alanları, ıslak hacimler, oturma alanları, oteller vb. mekanlarda kullanılabilen bu tasarımlar, yaşam alanlarına derinlik hissi katarken şık, doğal, modern ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

Doğal mermer görünümünü zarafetle yorumlayan 120×240 cm Marea, ilham veren bookmatch efektiyle rafine mekanlar yaratıyor. Marea’nın şık ve estetik çizgisi yaşam alanlarında kusursuz ve bütün bir görüntü sunuyor.

120×240 cm Albatros’un kendine özgü benzersiz tasarımı zamana meydan okurken, yenilikçi yorumu yaşam alanlarında çağdaş ve güçlü bir etki yaratıyor. Doğadan ilham alan seri, tüm kullanım alanlarında huzur ve rahatlama hissi yaşatıyor.

Farklı ve göz alıcı çizgileriyle mekanlarda tarzını ortaya koyan 120×240 cm ebadındaki Bluetta, mimarlara seçimlerinde serbestlik sunuyor. Yaşam alanlarına derinlik katarak mekanları olduğundan daha büyük gösteren Bluetta, bookmatch tasarımıyla zarafeti gözler önüne seriyor.

120×240 cm Alavya, beyaz yüzeyinde dans eden siyah çizgileriyle mermer şıklığını mekanlara taşıyor. İnovatif tasarımlarıyla ve gerçekçi yüzey efektiyle doğallığı yansıtan Alavya, siyah ve beyaz renklerini muhteşem bir uyumla sunuyor.

Bookmatch tasarımın en iddialı seramiklerinden Barbados’un fark yaratan dinamik yapısı keşfedilmeye değer. 120×240 cm Barbados, ilgi çekici renkleri ve bookmatch tasarımıyla yaşam alanlarına sanatsal bir yenilik kazandırıyor.