Yazın Keyfini Gündüzden Geceye Siesta ile Yaşayın

Bahçe mobilyalarının lider markası Siesta Mobilya, yaz mevsiminde de keyif köşeleri yaratmanıza yardımcı olacak açık alanların vazgeçilmezi birbirinden çeşitli ve konforlu ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla ve tüm sevdiklerinizle güzel anılar biriktireceğiniz yaz mevsiminde Siesta Slim ve Pacific şezlong çeşitleri ile gündüzleri güneşin tadını doyasıya çıkarırken akşamları da Pacific Lounge setler ile keyifli sohbetler eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Güneşlenme keyfini bahçelerinize taşıyan Slim ve Pacific Şezlong çeşitleri rahatlıkları, şıklıkları ve ergonomik tasarımları ile dikkat çekiyor. Kolay istiflenebilir yapıdaki şezlonglar aynı zamanda kolayca temizlenebiliyor. Tekerlekleri sayesinde istediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz Pacific ve Slim Şezlong’lar hem bahçelerde ve havuz kenarlarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

Siesta Mobilya, ayrıca bahçe ve havuz alanlarında keyifle kullanabileceğiniz Pacific Lounge setleri de keyfine düşkünler için sunuyor. Uzun sohbetler eşliğinde yaz gecelerinin keyfini uzatmanıza yardımcı olacak Pacific Lounge setler sadece Siesta’da.