Çatılarda Icopal Premium Shingle-Sistem Rüzgarı

Eğimli çatılara yönelik Icopal premium shingle-sistem, SBS elastomerik bitümlü,yüksek renk şiddeti ve dış hava koşullarına karşı yüksek dayanıma sahip shingle ve tamamlayıcı sistem çözümleri ile çatınızda yüksek kaliteli shingle farkını yaşatıyor.

SBS bitümlü ürünlerle Icopal Shingle-Sistem, esnek yapısı ile köşelerde, birleşim yerlerinde ve diğer detaylarda işlevsellik ve kolay uygulama imkanı sağlıyor. Özellikle rüzgar ve soğuk hava gibi zor iklim koşullarında daha fazla koruma sunan Icopal Shingle-Sistem, bu özellikleri ile benzerlerinden farklılaşıyor.

Icopal premium shingle-sistem, shingle altı örtüsü, havalandırma elemanları, saçak-vadi dere çözümleri gibi detayları ile bir bütün halinde sunuluyor. Ürün;  yüzde 100 su sızdırmaz, bütünleşik sistemi, SBS elastomerik bitümlü üretimi, esnek yapısı, kendinden yapışkanlı kılavuzları, çarpıcı renkleri, uzun ömrü, sistem detay çözümleri, hızlı ve kolay uygulama gibi özellikleriyle öne çıkıyor.

Çarpıcı renk alternatifleri sayesinde çatılara estetik bir görünüm kazandıran “Icopal Shingle-Sistem” ile yıldızların ışıltısını çatıya taşıyan Grafit Siyah, doğanın ahengine eşlik eden Doğa Yeşil ve kırmızı tonun en sıcak hali Toprak Kırmızı renkleri bulunuyor.