WindFree™ Multi Split Klimalarla Evinizin Her Yerinde Rüzgarsız Serinliği Hissedin

Bir dış üniteye 5 adede kadar iç ünitenin bağlanabilmesini sağlayan Samsung Multi Split klimalar her yerde verimli bir iklimlendirme deneyimi yaşatıyor.

Her oda için ayrı ayrı dış ünite yerine tek bir dış ünite kullanmaları sayesinde Samsung Multi Split klimalar, dış alanlarda kayıplara sebep olmuyor ve görüntü kirliliğinin önüne geçiyor. Üstelik hem WindFree™ teknolojisi hem de A++ enerji sınıfı olmaları sayesinde bu klimalar tüm odaları rüzgarsız serinlik ile verimli bir şekilde soğutuyor. Samsung Multi Split klimalar tüm bu özellikleriyle birden çok odayı soğutmak isteyenlerin tercih listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Samsung Multi Split klimalar, dış üniteye 5 adede kadar iç ünitenin bağlanabilmesini sağlıyor. Böylece tek bir dış ünite ile birden çok odayı soğutup ısıtabiliyorsunuz. Ayrıca tek bir dış ünite kullanıldığı için klimalar daha düşük ses seviyesi ile çalışıyor. Farklı iç ünite seçenekleri ile kullanılabileceği için de mimari tasarımlara uyum sağlıyor, böylelikle evinizin şıklığına şıklık katabiliyor. Eş zamanlı kullanım ile birden fazla oda içerisinde konfor sunuyor. Bu klimalar evlerin yanı sıra otel, iş yeri gibi birçok kullanım alanına da hitap ediyor.

Samsung Multi Split klimalar,  yüksek enerji verimliliği ile de öne çıkıyor. A++ enerji sınıfı olmaları sayesinde, klimalar WindFree™ modunda çalışırken dış ünite Hızlı Soğutma moduna kıyasla yüzde 77’ye kadar daha az elektrik kullanarak minimum güç tüketiyor. Ayrıca ECO modunda normal moda kıyasla daha az kullanılan kompresör kapasitesi sayesinde enerji tüketimi azalıyor. Dış hava sıcaklıkları çok yüksek olmadığında daha verimli bir şekilde soğutma yapmanızı, enerji tüketiminden tasarruf etmenizi sağlıyor. Böylece elektrik faturalarınızı dert etmeden rahatça serin kalabiliyorsunuz.

WindFree™ rüzgarsız serinlik teknolojisine sahip Multi Split klimalar, kullanıcıları klimadan esen doğrudan rüzgara maruz bırakmadan hızla serinlik sağlamasıyla da farkını ortaya koyuyor. Havayı 23.000 mikro delikten yumuşak ve sessizce dağıtarak “durgun hava” ortamı yaratan WindFree™ teknolojisi, klimadan üflenen rahatsız edici rüzgârı engelleyerek konforlu serinlik sunuyor.

Bu klimalar Wi-Fi erişimi ile Samsung’un sağladığı SmartThings (Akıllı Ev) uygulaması üzerinden her yerden kontrol edilebiliyor. Böylelikle kullanıcılar taşınabilir akıllı ürünleri üzerinden kolaylıkla ortam sıcaklığını değiştirebiliyor, klima ayarlarını yapabiliyor, performansa ve günlük enerji kullanımına ilişkin gerçek zamanlı güncellemeleri ya da gerektiğinde tamir/bakım işlemleri için çözüm önerilerini alabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra Samsung, WindFree™ Multi Split klima alacaklara çok büyük bir kolaylık da sunuyor. Samsung’un klima satın alacaklar için doğru kapasite seçimini kolaylaştıran ve kurulum aşamasını hızlandırmak için detayları internet üzerinden incelemeyi mümkün kılan “Görüntülü Keşif” uygulaması sayesinde, ekipler dijital ortamda evlere konuk oluyor. Böylelikle müşteriler pandemi döneminde dahi evlerine servis gelmeden sağlıklı bir şekilde klima keşfini ücretsiz yaptırmanın kolaylığını yaşayabiliyor.