VitrA ile Güvenli Adımlar

VitrA’nın geliştirdiği akıllı yüzey teknolojisi V-Safe, tüm seramik zeminlerde keyifli ve güvenli adımlara imza atıyor.

Yaşamı kolaylaştıran çözümler üreten VitrAnın geliştirdiği akıllı teknoloji V-Safe, özel yüzeyi sayesinde güvenli yaşam alanlarına kapı aralıyor. V-Safe, bebek ve çocuk odalarından ıslak alanlara, dış mekanlardan endüstriyel ortamlara uzanan bir yelpazede farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

VitrA’nın kaymayan ve kolay temizlenen yüzeyler yaratan V-Safe teknolojisi, bebek ve çocuk odalarından banyo ve mutfaklara, yüzme havuzu ve SPAlardan endüstriyel alanlara pek çok mekanda kullanılabiliyor. V-Safe ile ekstra güvenlik, hijyen ve dayanıklılık gerektiren tüm iç ve dış yaşam alanlarında keyifle ve güvenle adım atılabiliyor.

Bebekler ve çocuklar için güvenli yaşam alanları oluşturan V-Safe Mini; kaydırmaz, yumuşak dokunuşlu ve hijyenik yüzeyler sunuyor. Islak alanlara özel tasarlanan V-Safe Wet, kaydırmazlığının yanı sıra, kolay temizlenmesi ve hijyenik olmasıyla da öne çıkıyor. Dış mekanlara özel V-Safe Outdoors, yüksek derecede kaydırmazlığın yanı sıra, aşınma ve hava koşullarına karşı dayanıklılık özelliğiyle birlikte geliyor. V-Safe Industrial ise endüstriyel alanlar için en yüksek seviyede kaydırmazlık özelliğine sahip.