VitrA 2023 yılını Good Design Awards’tan 6 Ödül ile Sonlandırdı

VitrA, Good Design Awards’tan yapı ürünleri kategorisinde 3 banyo koleksiyonu ve 3 karo serisi ile 6 adet İyi Tasarım ödülüne layık görüldü.

VitrA, 1950’den beri düzenlenen ve dünyanın en eski ve en saygın tasarım yarışmaları arasında yer alan Good Design’dan 6 yeni ödül kazandı. Yapı ürünleri kategorisinde 3 banyo koleksiyonu ve 3 karo serisiyle ödüle layık görülen VitrA’ya bugüne kadar verilen Good Design ödüllerinin sayısı 53’e yükseldi.

The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design tarafından düzenlenen 73. Good Design ödülleri kapsamında, 55 ülkeden 1.100’ün üzerinde ürün tasarımı ve grafiği değerlendirildi. Bu yılın banyo alanındaki ödülleri VitrA’nın Origin Classic, Metropole ve Suit koleksiyonlarına verildi. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Resincrete, CobbleMix ve ModePaper karo serileri de ödül almaya hak kazandı.

VitrA, tasarımda mükemmelliğin simgesi kabul edilen Good Design kapsamında geçtiğimiz yıl İngiliz tasarım ikonu Tom Dixon işbirliğiyle geliştirilen VitrA Liquid koleksiyonunun banyo ürünleri ve duvar karolarının yanı sıra, VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan Root koleksiyonu ile ödül aldı.