Jotun, Yılbaşı Ruhunu Renklerle Öne Çıkarıyor

Jotun’un ‘Tuval’ koleksiyonundaki renkleriyle yeni yılda yenilenmek, yaşam alanlarına şık ve modern bir görünüm kazandırmak ve evlerde dingin bir atmosfer yakalamak mümkün.

Jotun, yeni yıla sayılı bir zaman kala bu yılki renk koleksiyonu ‘Tuval’ ile yaşam alanlarında şık ve özgün bir hava yaratmak isteyenlere, yılbaşı ruhunu yansıtan renkleriyle ilham veriyor. Her yıl dönemin ruhunu farklı renklerle yansıtan Jotun, Tuval ile evlerin kimliğine yeni bir bakış kazandırıyor.

Doğada karşımıza çıkan nötr, soğuk gri tonları veya yumuşak yeşil, kahverengi tonları yılbaşı ruhunu yansıtan sıcaklık, neşe ve zarafeti bir araya getiriyor. Evlerine yaratıcılıklarını yansıtmak isteyen herkese ilham veren Tuval koleksiyonunun öne çıkan renklerinden ‘Mindful Green’, ‘Deep Soil’, ‘Fahm’ ve ‘Muted Coral’ ile kış aylarının dinginliği ile yeni yılın enerjisini birleştirerek evlerin atmosferine keyifli bir dokunuş, canlılık vadediyor.

7686 Mindful Green, yılın son aylarında doğanın sakinliğini ve huzurunu evinize taşıyor. Yeşilin yumuşak tonu dengeli ve modern bir görünüm yaratırken, sakinleştirici etkisiyle de ruhunuzu dinlendiriyor. İçinde hafif mor tonlar da barındıran 2300 Deep Soil, sofistike görünümüyle yaşam alanlarında samimi bir atmosfer katıyor. Farklı ve sıcak bir görünüm yaratan bu renk, yılbaşı dekorasyonuna özgün yorum getirmek isteyenlere mükemmel bir uyum sağlıyor. 9925 Fahm, soğuk gri tonlarıyla yaşam alanlarına asalet ve zarafet katarken, aynı zamanda şık ve gösterişli bir atmosfer yaratıyor. 20217 Muted Coral ise altın mercan renginin yumuşak tonuyla evlere sıcaklık ve neşe katıyor. Yılbaşı dekorasyonunda modern ve enerjik bir görünüm isteyenler için alternatif renklerden.