VİKO by Panasonic’ten Yeni Kablo Kanalı Sistemleri

Panasonic Life Solutions Türkiye tarafından üretilen VİKO by Panasonic kablo kanalı sistemleri kalitesi ve teknolojisi ile öne çıkıyor.

Kablo kanalı sistemleri, izole elektrik kablolarının güvenli bir şekilde taşınması, sabitlenmesi ve desteklenmesinde önemli görevler üstleniyor.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin VKD serisi sistem ve kablo kanalları, kullanıcıları için güvenlik ve estetik sağlıyor ve kolay monte edilebiliyor. Viko45 ürün gamı ise kullanışlı, şık, geniş fonksiyonlu ve teknolojiye hizmet eden priz seçenekleri sunuyor.

VİKO by Panasonic’in hayatı kolaylaştıran kablo kanalı sistemleri; fabrikalar, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, kamu binaları için uygun çözümler yaratıyor.

Kolay montaj imkanı sunan kapaklar, kanal + kapak için tek sipariş kodu, kuvvetli ve zayıf akım uygulamaları için uygunluk, yatay ve dikey montaj imkanı ile VKD Kablo Kanalı Sistemleri her projeye uygun. Ayrıca teknolojinin gerektirdiği tüm ihtiyaçlara yanıt veren özel aksesuarlar ile de sistemli, pratik ve akılcı…