Üstün Tasarım Ödülü’nün Sahibi Hammam Design Radyatör Oldu

Hammam Design Radyatör, havlupan tasarımı CATENA ile Design Turkey 2021’de Üstün Tasarım Ödülü’nün sahibi oldu.

Yeni nesil tasarımıyla rakiplerini geride bırakmayı başaran CATENA, sonsuz bir döngüden esinlenirken her detayında Hammam Design Radyatör’ü mükemmellik anlayışını sergiliyor.

17 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde, Hammam Design Radyatör’ün kurucu ortaklarından Oğuzhan Cellat, Burçak Cellat Korkut ile birlikte Server Konrad, Elif Selek Barbaros’tan oluşan tasarım ekibine Ticaret Bakanı Mehmet Muş ödül takdiminde bulundu. Global ölçekte başarılı çalışmalara imza atan ekip; “Bu başarı, yüksek eğitimli ve tecrübeli bir kadronun, inanarak çalışmasının eseridir” dedi. 

CATENA havlupan, zincir etkili görünümü ve sonsuz döngüsü ile dikkat çekiyor. CATENA’nın organik detayları ve modern çizgileri, tasarım ve mimarlık sektöründeki profesyonellerin yanı sıra tasarım tutkunlarına da ilham kaynağı oluyor. Akışkan ve organik formdaki eklem noktaları, onu eşsiz kılan en önemli ayrıntılar arasında yer alıyor.

Hammam Design Radyatör, Design Turkey 2012 İyi Tasarım Ödülü’nün yanında, IF Design Award 2019 ve Design Turkey 2021 Üstün Tasarım Ödülü’ne de layık görüldü. Tasarım Havlupan ve Tasarım Radyatör üretiminde global çapta sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Türkiye ve Avrupa’da 40’tan fazla tasarım tescili ürünü bulunuyor. Ürettiği tasarım radyatörlerinin büyük bir bölümünü Avrupa’ya ihraç eden firmanın ürünleri, Türkiye’nin seçkin mağazalarında satışa sunuluyor.