Türkiye’nin İlk Prefabrik Yapı Fuarı İstanbul’da Düzenlenecek

Prefabrik, Modüler, Mobil Ev ve Yapı Sistemleri Fuarı, Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından, 16-18 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, ilk defa düzenlenecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, sadece sağlık alanında değil hayatımızda birçok alanda değişikliğe neden oldu. Yaşam biçimi değişikliğimiz bazı alanları olumsuz etkilerken bazı alanlarda ise tam tersi rağbeti artırdı. Salgın döneminde arsa alımlarındaki artış, prefabrik yapılara olan ilginin de artmasına sebep oldu.

Tureks Uluslararası Fuarcılık, 16-18 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ilk defa düzenlenecek “Prefabrik, Modüler, Mobil Ev ve Yapı Sistemleri Fuarı” ile sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirecek. 250 katılımcı firma ve 20 bin ziyaretçi hedefi ile düzenlenen ve şimdiden sektör profesyonellerinin ajandasında ilk sırada yer alan fuar; “tiny house”lardan prefabrik fabrikalara, bungalovlardan yeşil yapı malzemelerine, geçici konutlardan mobil tuvaletlere, çevre ve peyzaj düzenlemelerine kadar geniş ticaret ağı ve ürün çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.