Tuna Ofis Artık Taksim’de

Tasarımın evrensel değerlerinden ödün vermeden hem tedarikçilerinin hem de müşterilerinin beklenti ve önceliklerine uyumlu çözümler üreten Tuna Ofis, bugünün modern tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.

Ofis mobilya sektörünün önde gelen markalarından Tuna Ofis, Altunizade’de hizmet verdiği genel müdürlük ve showroom’unu, yatırımcısı olduğu Sofitel İstanbul Taksim’e taşıdı. Daha merkezi bir lokasyonda hizmet vermeye başlayan Tuna Ofis, çok katlı yapıdan tek katlı yapıya geçerek, misafirlerine tüm ürünlerini bir arada keşfedebilme imkanı sunuyor. Tuna Ofis’in yeni showroom’u ofislerini tasarım ve ergonomi ile buluşturmak isteyenleri bekliyor.

Tuna Ofis’in satış, pazarlama ve tasarım departmanlarının da yer aldığı yeni ofis, 1.600 metrekarelik bir alan üzerine kuruldu. Marka ayrıca, içerisinde yer aldığı Sofitel İstanbul Taksim’in mobilyalarının tamamına yakınının üretimini gerçekleştirdi.

Yeni ofisin tasarımını Tuna Ofis’in kendi tasarım ekibi T Design Studio üstlendi. Mağaza düzeni, ofislerin yerleşimi ve genel tasarım tamamen misafirlere ve iş ortaklarına keyifli bir deneyim yaşatabilmek odağından hareketle dizayn edildi. Yeni ofis ile birlikte artık Tuna Ofis yalnızca teşhir alanı değil aynı zamanda şehrin merkezinde bir deneyim alanı olacak. Önümüzdeki dönem Tuna Ofis Showroom’da sanatın, sohbetin ve lezzetin bir arada olduğu farklı etkinlikler hayat bulacak.

1970 yılında kurulan Tuna Ofis, tüm dünyadaki değişen trendler ve kullanıcıların değişen talepleri göz önünde bulundurularak ürünler ve tasarımlar üzerinde AR-GE çalışmalarını devam ettiriyor. Avrupa’nın en önemli ofis koltuğu markalarından Girsberger’in 27 senedir dünya çapındaki tek ortağı olan Tuna Ofis, İstanbul Silivri’deki 55 bin metrekarelik modern
üretim tesislerinde, Tuna Ofis, Tuna Girsberger ve Tuna Ev markalarının üretimini gerçekleştiriyor.