Sonbahar Silverline Avantajları ile Geldi

Yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle mutfağı evin keyifli buluşma noktasına dönüştüren Silverline, avantajlı fiyatlarla tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında kombin yapabileceği, ihtiyacı olan seti oluşturabileceği sonbahar kampanyasını başlattı.

Yeni yaşam tarzıyla birlikte evlerde konfor ve fonksiyonellik vazgeçilmez olurken, estetik ve tasarım da önem kazanıyor. Yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle mutfağı evin keyifli buluşma noktasına dönüştüren Silverline, avantajlı fiyatlarla tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında kombin yapabileceği, ihtiyacı olan seti oluşturabileceği sonbahar kampanyasını başlattı. Mutfağında yenilik yapmak isteyenler, yeni ev alanlar ya da evlenme arifesinde olanlar için oluşturulan Silverline Sonbahar Kampanyası’nda, teknoloji ve tasarımlarıyla öne çıkan ocak, fırın ve davlumbaz modelleri özel fiyatlarla bir araya getirildi. Yeni nesil mutfakların sembolü haline gelen ankastre, teknoloji odaklı şık tasarımları ve kullanıcı deneyimlerine yönelik sunduğu konfor ile mutfakların yıldızı olmaya devam ediyor. Ankastre sektöründe trendlere yön veren Silverline, mutfağını yenilemek isteyenlere ya da evlilik hazırlıkları içinde olanlara teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında kullanıcılar, mutfak tarzı ve büyüklüğüne uygun olarak tercih ettikleri ürünleri istedikleri gibi kombinleyebiliyor. Kampanyanın dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise tüm ocak, fırın ve davlumbazlarda 5 yıl garanti uygulanıyor olması…

Silverline’nin yepyeni ürün grubundan duvar tipi davlumbaz, gazlı cam ankastre ocak ve ankastre fırının yer aldığı setler; siyah, gri, vizon ve inox renk seçenekleriyle ihtiyaca yönelik olarak tüm mutfaklara uyum sağlıyor.