Skyland HOM, Ünlü Modacı Ve Tasarımcıları Bir Araya Getirdi

Türkiye’nin en büyük mobilya ve dekorasyon merkezi Skyland HOM, tasarım ve dekorasyon dünyasındaki son trendleri meraklılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Moda dünyasının ünlü isimleri Zeynep Tosun, Şebnem Günay ve Melis Ağazat ile iç mimar Esra Kazmirci, tasarımcı Bertan Berk ve mimar Enis Tibet’in birlikte hazırladıkları HOM Colors Show’22 sergisi Skyland HOM’da açıldı. Açılışta sanat, moda ve mimarlık dünyasından ünlü isimler bir araya geldi.

Jotun 2022 Renk Koleksiyonu’ndan seçilen pastel renkler ile Skyland HOM mağazalarındaki tasarım mobilya ve aksesuarların bir araya getirildiği sergi, ziyaretçilerine dekorasyon tercihleri için ilham alanları sunuyor. Bir modacı ve bir tasarımcı eşleşmesiyle hazırlanan ilham alanları Zeynep Tosun – Bertan Berk, Şebnem Günay – Enis Tibet, Melis Ağazat – Esra Kazmirci ikililerinin imzasını taşıyor. By Kepi, Casa, Design Elements, Diseno,  Enne,  Ersa, Estetik Decor, Fuga, Hamm, NDesign, Q Home markaları mobilya ve aksesuarlarıyla sergide yer alıyor.

HOM Colors Show’22 sergisi 26 Aralık Pazar akşamına kadar Skyland HOM’da ziyarete açık olacak.