Silverline’ın Yaz Kampanyasıyla Mutfaklarda Yenilik Zamanı

Hızla gelişen teknolojinin etkisiyle mutfakların vazgeçilmezi haline gelen ankastreler, şık tasarımları ve kullanıcı deneyimlerine yönelik sunduğu konfor ile mutfak trendlerini yeniden şekillendiriyor. Yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle mutfağı evin keyifli buluşma noktasına dönüştüren Silverline, avantajlı fiyatlarla tüketicinin tercih ettiği ürünler arasında kombin yapabileceği, ihtiyacı olan seti oluşturabileceği yaz kampanyasını başlattı.

Mutfağında yenilik yapmak isteyenler, yeni ev alanlar ya da evlenme arifesinde olanlar için oluşturulan Silverline Yaz Kampanya’sında, teknolojisi ve tasarımlarıyla öne çıkan ocak, fırın ve davlumbaz modelleri özel fiyatlarla bir araya getirildi.

Yeni yaşam tarzının bir sembolü olarak ankastre, teknoloji odaklı şık tasarımları ve kullanıcı deneyimlerine yönelik sunduğu konfor ile mutfaklarda hızla yerini alıyor. Ankastrede modanın öncüsü Silverline, mutfağını yenilemek isteyenlere ya da evlilik hazırlıkları içinde olanlara teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 31 Temmuz tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında kullanıcılar, mutfak tarzı ve büyüklüğüne uygun olarak tercih ettikleri ürünleri istedikleri gibi kombinleyebiliyor. Kampanyanın dikkat çeken özelliklerinden biri diğeri ise tüm ocak, fırın ve davlumbazlarda 5 yıl garanti uygulanıyor olması…  Silverline’nin yepyeni ürün grubundan duvar tipi davlumbaz ve gazlı cam ankastre ocak ve ankastre fırının yer aldığı setler; siyah, gri, vizon ve inox renk seçenekleriyle ihtiyaca yönelik olarak tüm mutfaklara uyum sağlıyor.