Seramiksan’dan Mekanlara Akdeniz Esintisi

Seramiksan’ın yeni “Marsilya ve Sicilya” serileri, Akdeniz kıyılarının ritmini yaşam alanlarına getiriyor.

Geçmişin romantizmini günümüzün modern hayatına çok özel dokunuşlarla taşıyan Seramiksan, yepyeni “Marsilya ve Sicilya” serileri ile estetik mekanlara imzasını atıyor. Fransa’nın en eski şehri olan Marsilya’dan ve İtalya’nın İncisi Sicilya Adası’ndan esinlenen Seramiksan, geçmişin gizemli havasını, Akdeniz kıyılarının büyüleyici güzelliğini, Mistral rüzgarlarının esintisini yeni serisinde buluşturuyor.

Vintage tarzıyla sıra dışı bir etki yaratan Marsilya Serisi, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılıyor. Bej ve gri renklerinde 16 farklı zengin desen seçeneğini sunan seri, zengin kombinasyon seçenekleri ile de hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Düz renk sevenler için de mono bej ve mono gri düz renk fonunu sunan Marsilya Serisi, sizi sahilin keyifli ambiyansına davet ediyor.

İsmini Akdeniz’in en büyük adasından alan Sicilya Serisi, tasarımı ile de mekanlarınıza Akdeniz esintilerini taşıyor. Eskitme görüntüsüyle Sicilya’nın zengin tarihi dokusunu yansıtan seri, dokunma hissi yaratan yumuşak rölyefli dokusuyla dikkat çekiyor. Sicilya Serisi, 20×20 sırlı porselen dayanımı ile hem yerde hem de duvarda kullanılabiliyor.

Cafe, restaurant, antre, teras gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılan Marsilya ve Sicilya Serileri, kullanıldığı alana son dönemin trendlerinden retro bir hava katıyor.

Ayrıntılı Bilgi: http://www.seramiksan.com.tr