R+T Turkey’de Bir İlk: Haşerelere İzin Vermeyen Perde

Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Güneşten Korunma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı, 14-16 Eylül tarihleri arasında üreticiler, yatırımcılar, perakendeciler, mimarlar, inşaat mühendisleri gibi tüm sektör paydaşlarını İstanbul Fuar Merkezi’ nde bir araya getirecek. Alanında profesyonel katılımcıların yer alacağı fuarda birbirinden farklı son teknolojiye sahip ürünler görücüye çıkarken çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirliğe önem verilen çeşitli teknolojilerde sergilenecek.

Güneşten koruma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya’nın tek uluslararası ticaret fuarı olan R+T Turkey,  6. kez yeni ihracat kapıları için önemli bir platform sunacak.

Son teknoloji ile donatılmış ürünlerin görücüye çıkacağı fuarda; yüzde yüz yerli üretim olan ekipmanların yer almasının yanı sıra çevre duyarlılığı ve sürdürülebilirliğe de önem verilen çeşitli teknolojiler alıcıları ile buluşacak. Yaklaşık 30’dan fazla ülkeye pazarlanan, Türkiye’de ilk ve tek karartma jaluzi özelliği bulunan perdeler katılımcılar tarafından ilgi ile karşılanmaya hazırlanıyor.

Yapılan uzun Ar-ge çalışmalarının ardından double face, yani ikiyüzlü tek renk niteliği ile hazırlanan perdeler çeşitli renk ve trendleri ile stantlarda uygulamalı bir şekilde yerini alacak. Türkiye pazarına ilk kez getirilen “10 Newtonluk Perde Motoru”, R+T Turkey Fuarı’ nda sergilenecek. Ayrıca panjur, kepenk, tente, pergola, giyotin gibi ürünlerin buton, sensör veya kumanda vasıtası ile otomatik çalışmasını sağlayan “Yerli Tüp Motoru” tüm ziyaretçilerin beğenisini toplayacak.

Böcek geçirmeyen özelliğe sahip olan ve evlerde hoş bir hava yaratan perdeler, mimari dekorasyonların da vazgeçilmezi olarak fuarda göz dolduracak. Bu perdeler, sık dokunan kumaşları ile özellikle yaz aylarında haşereden kurtulmak isteyenler için tercih haline gelecek.