Reynaers Academy: Cephe Tasarımı 101 Sona Erdi

Reynaers Aluminium Türkiye tarafından organize edilen webinar serisi Reynaers Academy: Cephe Tasarımı 101 sona erdi. Gerçekleşen tüm oturumların video kayıtları Reynaers Alüminyum Youtube sayfasından izlenebilir.

Cephe tasarımı alanında kendini geliştirmek isteyen öğrenciler, mezunlar ve sektör çalışanları için bir başlangıç eğitimi niteliği taşıyan Reynaers Academy: Cephe Tasarımı 101 programı Mayıs ayı itibariyle sona erdi. Belçika menşeili sistem firması Reynaers Aluminium Türkiye tarafından organize edilen 8 oturumluk etkinlik oldukça yoğun bir ilgi gördü. 6 Nisan’da başlayan seminer dizisi, sektör profesyonellerinin moderatörlüğünde online olarak Zoom üzerinden gerçekleşti. 8 ana oturumda ortalama 913 katılımcının bir araya geldiği programa %43.5 oranında mimarlık / iç mimarlık öğrencisi, %56.5 oranında da sektör çalışanı katılım sağladı. 8 ana oturumdan 6 tanesine katılım sağlayan katılımcılarsa Reynaers Aluminium Türkiye tarafından hazırlanan katılım belgelerini aldılar.

Reynaers Aluminium tarafından her oturum sonrası yapılan değerlendirme anketleriyle birlikte katılımcıların program hakkındaki genel yorum ve önerileri de alınmış oldu.

İlk oturumdan itibaren moderatörler tarafından katılımcılara sık sık ödüllü testler ve anketler yapılarak interaktif bir program gerçekleştirildi.

Online platformlar aracılığıyla gerçekleştirilen anketler sayesinde katılımcıların da konularla ilgili görüşleri alındı.

Gerçekleşen tüm oturumların video kayıtları Reynaers Alüminyum Youtube sayfasından izlenebilir.