Ofiste Her Şey, Bir Showroom’dan Çok Daha Fazlası…

Yenilikçi ve modern yaklaşımı ve insan odaklı tasarımları ile ofislere nitelik kazandıran Mod Tasarım, ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim merkezi konsepti sunan Ofiste Her Şey’i tanıtmaya hazırlanıyor.

Dünyanın birçok ülkesinde, markaların müşteri deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan odaklı tasarımlar geliştiren ve kreatif projelere imza atan I-AM Mimarlık tarafından incelikle tasarlanıp kurgulanan bir deneyim tasarımı…

Mod Tasarım ve I-AM iş birliğinde, iş hayatının merkezi konumu Levent’te yer alacak Ofiste Her Şey’de, markanızı daha fazla görünür kılma amacıyla yenilikçi ve modern bir deneyim konsepti sunulması hedefleniyor. Hedef kitlenizle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurabileceğiniz mekansal kurgusu ile Ofiste Her Şey, çok yakında sektör profesyonellerinin kullanımına açılıyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet verecek.

Standart “showroom” anlayışını, yenilikçi vizyonu ile, dünya standartlarını yakalayacak şekilde değiştiren Ofiste Her Şey, içerisinde yer alan farklı metrekare ve konseptlerdeki sergileme alanları ile markalarınıza özel sergileme çözümleri sunuyor. Sergileme alanlarına ek olarak içerisindeki “co-working” alanlarında sektör profesyonellerine erişim olanağı sağlanırken; iletişim ağınızı güçlendirebileceğiniz mekansal yerleşimi ile kafe ve ortak alan kısımlarında ise, profesyonel paylaşımların odağında yer almanıza imkan sağlanacak.

Her detayı özen ve titizlikle tasarlanan, mekan kurgusunda yer alan markanıza özel şaşırtıcı ve çarpıcı sergileme alanları, sektör profesyonellerine erişim imkanı sunan sosyalleşme alanları ve özel/ortak çalışma alanları ile Ofiste Her Şey dünyasında yer alarak markanıza yılın her günü görünürlük fırsatı sunabileceksiniz.