Nippon Paint ile Brüt Beton Etkisini Keşfedin

Beton görünümlü dekoratif yüzeyler, Nippon Paint’in özel efektli ürün grubunun güçlü üyesi Conkratos ile yaşam alanlarına doğal ve estetik bir görünüm kazandırıyor.

Yaşam alanları için modern dekorasyon trendlerinin izini sürenlerin yolu Nippon Paint ile kesişiyor. Alışılagelmiş kalıpların dışına çıkıp duvarlarında doğal ve estetik bir görünüm yakalamak isteyenler, Nippon Paint’in brüt beton görünümlü dekoratif kaplaması Conkratos’u tercih ediyor. Farklı desen alternatifleri bulunan ve üzeri istenen renge boyanabilen Conkratos ile yüzeylerde hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımlara imza atılabiliyor.

Nippon Paint’in özel efektli ürün grubunun güçlü üyesi Conkratos’un renk paletinde, betonun etkileyici doğal rengi Agrega’nın (gri) yanı sıra, ürün grubunda Ponza (beyaz) ve Aventurin (yeşil) renkleri de yer alıyor.

Akrilik esaslı kullanıma hazır renkli bir sıva olan Conkratos, iç ve dış cephelere kolayca uygulanabiliyor. Su ve alkaliye dayanıklı olduğundan, banyo gibi ıslak ve nemli mekanlar için de öneriliyor.