Mimarlarla Sohbet Programı Ali Doruk ile Devam Ediyor

Tepta Aydınlatma tarafından düzenlenen Mimarlarla Sohbet Programı’nın yeni dönemi, Net Mimarlık kurucusu Ali Doruk’un katılımıyla 26 Kasım Salı akşamı devam ediyor.

TEPTA Aydınlatma’nın 2016 -17 süresince 25. yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği Mimarlarla Sohbet programı yeniden başladı. Bu yıl ikincisi düzenlenen program, Ali Doruk’un katılımıyla 26 Kasım Salı akşamı gerçekleşecek.

Her yaştan, meslekten ve konumdan kişilerin katılımına açık olan bu sohbet programı, TEPTA Aydınlatma’nın genel merkezinde oldukça samimi bir ortamda gerçekleşiyor; resmi sunumların ötesinde insanların birbirleri ile tanışıklıklar ve yakın ilişkiler kurmasını hedefliyor. Mimarların mesleki pratiklerinin ve deneyimlerinin yanında, iş insanı kimlikleri, stüdyo yaşamları, anıları ve / veya özel ilgi alanları sohbetlerin konusunu oluşturuyor.

Programın devamında katılımcı olması belli olan isimler ve tarihleri şöyle sıralanıyor: 12 Aralık’ta Sinan Logie, 18 Aralık’ta Celal Abdi Güzer ve 23 Aralık’ta Ömer Selçuk Baz, konuklarla sohbet edecek.

Hafta içinde saat 19:00 dan itibaren TEPTA merkezinde düzenlenen bu sohbetler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor, ancak kısıtlı yer imkanı dolayısı ile önden kayıt yapılması gerekiyor. Kayıt olmak veya program hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.