Mercedes Benz ADDO ile Tasarımında Fark Yaratıyor

Mercedes Benz’in İstanbul’daki en büyük bayisi Gelecek Otomotiv, yeni showroom’unun ofis alanlarında ADDO imzasıyla hayata geçirilen tasarımıyla dikkat çekiyor.

Gönye Tasarım tarafından tamamlanan özgün ve işlevsel proje, ADDO konsept danışmanı Sezgin Aksu tasarımlarıyla farklı bir boyut kazanıyor. Yeni neslin çalışma stillerine uygun şekilde düzenlenen ofis katında Bridge, NEL, Slim, Toro, Exe&Fly Wood ve Must gibi ADDO ürünleriyle tasarımın gücü vurgulanıyor.

ADDO, Mercedes Benz’in ileri teknolojiyle donatılmış en büyük İstanbul bayisi Gelecek Otomotiv’in ofis alanlarında tasarım ve konforu odağına alıyor. Gönye Tasarım tarafından tamamlanan Gelecek Otomotiv showroom’u, İstanbul’un yükselen lokasyonlarından Kağıthane’de 9250 m2 kapalı alanda konumlanıyor. Projede, ADDO konsept danışmanı Sezgin Aksu imzası taşıyan Nel, Slim, Bridge, Toro, Exe & Fly Wood Kanepe ve Must ürünleriyle yeni nesil çalışma hayatı dinamikleri tasarımla buluşturuluyor. Toplantı alanlarında farklı materyalleri kusursuz formda birleştiren NEL’in mermer şıklığı dikkat çekerken, yönetici odalarında NEL serisinin deri & ahşap kombinasyonunun yanı sıra SLIM serisi kullanılıyor. Bekleme alanları Fly, Wing ve Must koltuklarla dinamizm kazanıyor. Ekip çalışma alanlarında Bridge masalar ile iletişime açık ve sosyal bir çalışma ortamı hedefleniyor.