MEKAN 2022 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması

İstanbul Kültür Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından 9. kez düzenlenen MEKAN İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışmasının teslim tarihi 3 Ekim 2022.

İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen “İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projeleri Yarışması”na Türkiye ve KKTC Üniversitelerinin İç Mimarlık , İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinde lisans eğitimi gören öğrenciler 2021-2022 Güz, Bahar veya Yaz döneminde hazırladıkları bitirme, diploma projeleriyle katılabilirler.  Öğrencilerin proje dersini başarı ile tamamlamış olması ve proje yürütücüsü ya da koordinatörünün, öğrencinin proje ile yarışmaya katılımını onaylamış olması gerekiyor.Yarışmaya katılım ücretsiz olup öğrenciler yarışmaya sadece bir adet projeyle katılabilirler.

Yarışma Takvimi
Yarışmanın İlanı: 28 Haziran 2022
Yarışmaya Son Başvuru Tarihi : 3 Ekim 2022
Jüri Değerlendirmesi Başlangıç Tarihi : 10 Ekim 2022
Sonuçların İlanı : 24 Ekim 2022
Ödül Töreni ve Kolokyum: İlan Edilecektir.

Başvurular, yarışmanın resmi internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak yapılacak. yarışma ile ilgili her türlü konuda bilgi almak için yarışma raportörlüğüyle mekanyarismasi@iku.edu.tr adresi üzerinden iletişime geçilebilir. Detaylı bilgi, başvuru ve yarışma şartnamesi için tıklayınız.