Lineadecor’dan 4 Yeni Model

Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor, dünya trendlerini mutfaklara taşımayı sürdürüyor.

Lineadecor, dört yeni tasarımı ile mutfaklarında kalite ve estetik arayanların tercihi olmaya devam ediyor. Kusursuz tasarım anlayışını, kullanım kolaylığı sağlayan ayrıntılarla buluşturan Lineadecor, yeni modelleriyle mutfak tasarımında çizginin çok ötesine geçiyor.

Günlük yaşam trafiğinin en yoğun yaşandığı mekanlar olan mutfaklar, Lineadecor’un yeni modeli Luna ile stil sahibi ve yaşayan mekanlara dönüşüyor. Luna rafine bir zevkin eseri ince çerçeveli kapaklarıyla, minimalizmin keskin sınırlarını yumuşak hatlara dönüştürerek, gerçek yaşam ve tasarım arasında bir denge kuruyor. Artık gelenekselleşmiş hale gelen evin bölümlerinin birbirinden ayrı tasarlandığı kurgular modern yaşam alanları ile birlikte tarihe karışıyor. Luna ile mesafeler ortadan kalkıyor; tezgah yemek masasıyla bütünleşiyor, oturma alanları evin kalbine taşıyor. Modelin ahşap kapak seçeneklerinin yanı sıra, S-mat lake yüzey alternatifleri de mevcut. Son teknoloji ile üretilen ödüllü S-mat lake yüzeyler, çizilmelere ve ısıya karşı üstün bir dayanıklılık gösteriyor ve anti-parmak izi teknolojisi sayesinde parmak izi bırakmıyor.

Tasarımı ve formu ön plana çıkaran mat yüzeyler, Esso ile mutfaklarda yükselişe geçiyor. Minimal stilin karakteristik özelliklerini taşıyan tasarım, karmaşadan uzak ve duru görünümüyle mutfakları, evlerin huzur ve dinginlik noktaları haline getiriyor. Nötr renk paletiyle sakin ve sade bir arka plan oluşturan Esso, kullanıcılarını aksesuar seçimlerinde özgür bırakıyor. Siyah çerçeveli camlı üst dolapların şık ve çarpıcı duruşu, dolap içindeki gizli aydınlatmalarla kusursuz bir birliktelik yakalıyor. Kapağa entegre inox kulplar, mutfaktaki serbest dolaşım alanını artırarak tasarımın bütünlüğünü tamamlıyor.

Lineadecor’un yeni modeli Otto, metalik yüzeyli özel dokusuyla sıradanlıktan uzak özgün mutfaklar yaratıyor. Doğal elementlerden ilham alarak oluşturulan metalik gri, antrasit ve bronz renk paleti yalın ve iddialı görünümü tamamlayarak mutfaklarında farklılık arayanların tüm beklentilerini karşılıyor. Estetik görünümlerinin yanı sıra ekstra depolama alanı sağlayan açık raf üniteleri, mutfakları hafifletiyor sadeliğe giden yolun kapısını aralıyor.

Geleneksel formlar ve modern yaşam kurallarını benimseyen akıllı çözümler Lea ile mutfaklarda buluşuyor. Çerçeveli kapak formu ve ahşap renk paletiyle Lea, geçmişi yeniye taşıyan büyülü bir yolculuğa davet ediyor. Açık mutfakların vazgeçilmezi ada mutfak çözümleri, iki ayrı yaşam alanının sınırlarını şık bir şekilde belirlerken, hem yemek hazırlama alanını ikiye katlıyor hem de yemek masasına alternatif olarak bar tipi bir oturum olanağı sunuyor. Lea’nın üst dolap altı gömme aydınlatmaları, gözü yormadan tezgahların aydınlanmasını sağlayarak kullanıcılarına ferah bir çalışma ortamı yaratıyor. Keyifli ve konforlu bir mutfak bir deneyimi için Lea, dolap içi aksesuarlarıyla mutfakta çalışma esnekliğini artırıyor.