KÖY Projesinde Bonus Kalitesi

Zekeriyaköy’de inşa edilen KÖY projesinde ısı, ses ve yangın yalıtımı için prestijli projelerin çözüm ortağı olan Bonus Taş Yünü ürünleri kullanılıyor.

Zekeriyaköy’de bulunan ve köy hayatının sakinliğini, konforunu esas alan KÖY projesinde, yaşam alanlarının yalıtımı en önemli konu olarak ilk sırayı alıyor. Proje genelindeki tüm evlerde konforun başrolü olan ısı ve ses yalıtımı içinse Bonus ürünleri kullanılıyor. Bonus Taş Yünü ürünleri yaşam alanlarının ısı, ses ve yangın yalıtımını garanti ederek; enerji tasarrufu, gürültüsüz bir yaşam ve güvenli yaşamı tek bir kalemde sunuyor. Devam eden proje genelinde dış cephe ve ara bölme duvarların yalıtımı için bugüne kadar 53.500 m 2 ’lik kullanımı ile Bonus Taş Yünü, referansları arasına değerli bir projeyi daha katmış oluyor. İnşası süren projeye ürün sevkleri devam edecek.

Dış cephelerinde 10 cm kalınlıktaki 12.000 m² Bonus Taş Yünü Premium F 150 mantolama ürünlerinin kullanımı ile ülkemizdeki yalıtım bilincinin ve enerji verimliliğinin de artmasına katkıda bulunan projede, 41.500 m 2 de Bonus Taş Yünü Gold Plus 50, 70 ve 90 giydirme cephe ve ara bölme levhaları kullanılıyor.