Kompozit Sektörünün Öncü Markalarından PulTech FRP, Sokak Hayvanlarına Yuva Kuruyor…

PulTech FRP, “Sokak Hayvanlarına Yuva Kuruyoruz” kampanyasıyla, erişilebilen sokak hayvanlarının barınma ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Eylül ayında başlattığı “Sokak Hayvanlarına Yuva Kuruyoruz” kampanyası ile tüm hayvan severlerin beğenisini kazanan PulTech FRP, sokak hayvanları için kulübe ve beslenme ünitesi sağlıyor.

Belirlenen hashtag’lerle, mahallesindeki sokak hayvanlarının fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan ve başvurularında gerekli kriterleri taşıyan takipçiler, sokak hayvanları için kulübe ve beslenme ünitesinin sahibi olabiliyor.

Kırılmaz, yazın serin, kışın sıcak tutan yuvalar

Sokak hayvanları için imkânları doğrultusunda herkesin bir adım atması gerektiğini vurgulayan PulTech Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çakın; sokak hayvanları için “kırılmaz, haşere barındırmayan, kışın sıcak, yazın serin tutan” kompozit malzemeden özel olarak yuvalar tasarladıklarını, gönderim dahil tüm masrafları da kurum olarak karşıladıklarını ifade etti.

Bu yuvaları ihtiyaç sahibi hayvanlara ulaştırmak için sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen kampanyaya katılan herkes, özel olarak tasarlanan kulübe ve beslenme ünitelerinin sahibi olma şansını yakalayabiliyor.

Her ay yenilenen kampanya ile önce mahallesinde barınağa ihtiyacı olan sokak hayvanlarının fotoğraflarını çekip belirlenen etiketlerle sosyal medyaya yükleyen takipçilerin başvurusu alınıyor. Katılımın en yoğun olduğu bölge (aynı bölgeden birden fazla talep gelmesi) ve bir grup/topluluk olarak yapılan başvuruların öncelikli değerlendirmeye alındığı kampanyada, kompozitten yapılmış olan barınaklar ücretsiz teslim ediliyor. Bugüne dek üniversite, anaokulu, gönüllülerden oluşan bir grup gibi çeşitli başvurular olumlu olarak yanıtlandı.

#pultechfrp #pultechleyuvakuruyoruz #sokakhayvanlarınayuvakuruyoruz