Kastamonu Entegre’den Derzli Laminat Parke Serisi: “Floorpan Sunex”

Kastamonu Entegre, laminat parke üretimindeki yirmi yıllık deneyimiyle kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik yeni ürünleri pazarla buluşturmayı sürdürüyor. Şirketin yeni derzli laminat parke serisi “Floorpan Sunex”, hem teknik özellikleri hem de mekanlara derinlik katan estetik yapısı ile dikkat çekiyor.

Türkiye’de parke üreticileri arasında en fazla dekor seçeneğini bünyesinde bulunduran Kastamonu Entegre, yeni laminat parke serisini kullanıcıların beğenisine sundu. Dört kenarı derzli Floorpan Sunex laminat parkeler, uygulandığı mekanı daha geniş gösterme özelliği ile yaşam alanlarına doğal bir şıklık katıyor.

Doğal çizgilerin ön planda olduğu Floorpan Sunex laminat parke serisi, özgün tasarımı ile mekanlara değer katıyor ve güneşin ışıltısını yaşam alanlarına taşıyor. Koleksiyonda, Gri Ceviz, Alaçatı, Astana Ceviz, Küba Meşe, Gri Meşe, Saten Meşe, Sahra Meşe ve Bronz Meşe olmak üzere, doğa ile uyumlu 8 farklı dekor seçeneği yer alıyor.

Çevre dostu üretimi belgeleyen Blue Angel (Mavi Melek) sertifikalı Floorpan laminat parke ailesinin yeni üyesi Sunex, E1 kalite belgesi ile Avrupa standartlarına uygun bir ürün grubu olarak, dünyanın farklı noktalarında özgün yaşam alanlarının oluşturulmasına katkıda bulunuyor.

Yüksek yoğunlukta lif levhadan üretilen 8 mm kalınlığındaki Floorpan Sunex serisi, çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere, UV ışınlarına ve sigara ateşine dayanıklı üstün teknik özellikleri ile kullanıcılara 10 yıl garanti imkanı sunuyor. Uzun süreli kullanım avantajının yanı sıra hızlı montaj imkanı, lekelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilir, hijyenik yapısı ve zeminden ısıtmaya uygun tasarımı ile de laminat parke ürünleri arasında ideal seçeneklerden birini oluşturuyor.