Kalekim, Zeminlerde Her Türlü İhtiyacı “Tecnica” ile Karşılıyor…

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, “Tecnica” ürün ailesiyle her türlü zemin için ideal çözümler sunuyor.

Kalekim, köklü Ar-Ge tecrübesi ile hayata geçirdiği “Tecnica” ile her türlü zemine, yaratıcı, ekonomik, estetik, güvenli ve uzun ömürlü uygulamalar sunuyor. “Tecnica Zemin Çözümleri”, çevreye duyarlılığından asla ödün vermeyen ürün ailesiyle, okul, AVM, hastane gibi yaşam alanlarında sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.

“Tecnica Zemin Çözümleri” aynı zamanda yüksek kimyasal ve mekanik dayanım gerektiren üretim alanları, lojistik depolama alanları, gıda ve ilaç üretim alanları, katlı otoparklar, genel üretim alanları, ticari yapılar, ofisler ve dış mekan aktivite alanlarında estetik, uzun ömürlü ve hızlı çözümler üretiyor.

İhtiyaca göre çözümler Tecnica ailesinde

Kalekim, zemin çözümlerinde çimento esaslı kuvars ve korund agregalı yüzey sertleştiricileri “Tecnica 32 DS” ve “Tecnica 34 DS”, akrilik kür malzemesi “Tecnica 22 CW” ve epoksi esaslı ürünlerinden astar, tesviye harcı, tamir harcı olarak kullanılabilen “Tecnica 132” ve “Tecnica 142”, kendiliğinden yayılan kaplama malzemesi “Tecnica 242 SL”, son kat kaplama malzemesi “Tecnica 332” ve portakal kabuğu tekstürlü kaplama malzemesi “Tecnica 342 OP” sayesinde kullanım alanının ihtiyacına göre mükemmel seçenekler sunuyor.