Kale Banyo ile Değişime Evinizin Banyosundan Başlayın

Evinize iyi bakmaya banyonuzdan başlayın sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında Kale Banyo; tarzınızı yansıtan, estetik ve kullanışlı banyo mobilyalarını ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Bahar ve yaz mevsimleri, insan hayatında değişimin en fazla hissedildiği dönemler. Doğanın kendi içinde başlattığı yenilenmeyi yaşam alanlarına taşımak isteyen tüketiciler en fazla bu dönemde değişimin planlarını yapar. Banyolarda konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyacına bütünsel çözümler sunan, ödüllü tasarımların sahibi Kale Banyo da değişimin enerjisini evlerine taşımak isteyen tüketicilere, hayata geçirdiği yeni bir kampanya ile destek oluyor.

“Evinize iyi bakmaya banyonuzdan başlayın” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Kale Banyo, birbirinden tarz kullanışlı banyo mobilyalarını, ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla tüketicilerin beğenisine sunuyor. Kampanyayla tüketicilere; Kale Banyo’nun tasarım ve fonksiyonelliği bir araya getiren banyo mobilyaları ile şık banyolar tasarlama fırsatı sağlanıyor.

Banyo koleksiyonlarının her birinde modern yaşamın, şık, sade ve işlevsel özelliklerini ön plana çıkaran tasarım anlayışına sahip Kale Banyo, yaşadığınız mekanın özelliklerine göre farklı çözüm önerileri sunduğu seçkin koleksiyonlarını tüketicilerle buluşturuyor.

Siz de bu değişim rüzgarından yararlanmak istiyorsanız; 24 Mayıs-31 Ağustos tarihleri arasında Kale satış noktalarına uğrayarak, tarzınızı yansıtan, estetik ve kullanışlı banyo mobilyalarına ücretsiz nakliye ve montaj fırsatıyla sahip olabilirsiniz. Kale Banyo’nun birbirinden kaliteli ve şık ürünleri ile banyonuzu yeni baştan yaratabilir, değişimin enerjisini evlerinize taşıyabilirsiniz.