Jotun’dan Sevgili Dünya Çocuk Odası Renk Koleksiyonu

Jotun’un yeni çocuk odası renk koleksiyonu Sevgili Dünya, çocukların sonsuz hayal gücünden alınan ilhamla, odaları büyülü ve renkli bir oyun alanına dönüştürmeyi amaçlıyor.

Çocuklar, dünyayı yetişkinlerden çok daha farklı, merakla ve heyecanla keşfediyor. Onlar için her şey ortaya çıkarılmayı bekleyen yeni bir macera. Çocukların gözünde dünya daha renkli, büyülü ve dolu dolu bir oyun alanı. Çocukların sonsuz hayal gücü, Jotun’un yeni renk koleksiyonu “Sevgili Dünya”ya ilham kaynağı oldu. Sevgili Dünya Çocuk Odası Renk Koleksiyonu, çocuk odalarını hayal güçlerini yansıtan renklerle doldurmak için tasarlandı. Koleksiyonda yer alan her renk, çocukların bu dünyada keşfe çıkacakları bir hikaye anlatıyor.

Koleksiyon, denizlerin serin mavilerinden güneşin sıcak sarı tonlarına ve ormanların huzur dolu yeşillerine kadar doğadaki renkleri çocuk odalarına taşıyarak huzur, canlılık ve ferahlık sağlıyor. Bu renkler, çocuk odalarını sadece bir uyku alanı olmaktan çıkararak büyüdükleri, öğrendikleri, hayal kurdukları canlı ve dinamik mekanlar haline getiriyor.

Koleksiyonda yer alan “Sihirli Toprak” temasıyla, toprağın sihirli elementlerinden gelen kahverengi ve bej tonlarıyla çocuklar için dingin, güven veren, masalsı alanlar oluşturabilir; balıklar, deniz kabukları, kaplumbağalardan ilham alarak tasarlanan “Sonsuz Deniz” temasıyla çocukların okyanusların ve denizlerin büyüleyici dünyasını keşfedecekleri ilgi çekici görünümler elde edilebilir. Neşeli Bahçe temasıyla ise şeftali tonları, rengarenk çiçeklerden esinlenen pembeler ve morlar ile çocukların hayal güçleri sonsuzluğa taşınabilir.