ISH Fuarı’nda Rekor Sayıda Yenilik: GROHE, Suyun Geleceğini Şekillendiriyor…

GROHE, 11-15 Mart tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilecek olan ISH Fuarı’nda farklı çözümlerini ve tasarım konseptlerini tanıtmak için üç ayrı temalı ortam kullanacak.  

Komple banyo çözümleri ve mutfak ürünlerinde dünyanın lider markası GROHE, yapılarda sorumlu su ve enerji kullanımı alanında dünyanın bir numaralı fuarı olan, ISH’de rekor sayıda yenilik sergileyecek. 11-15 Mart tarihleri arasında Frankfurt’ta gerçekleştirilecek fuarda GROHE, ilk kez tek kaynakta komple banyo çözümleri, mutfak sistemleri ve akıllı su yönetimi alanlarında lider global marka olarak konumlanıyor.

“Su, akıl ve keyif” mottosuna yeni bir anlayış getiren GROHE, ürün lansmanlarının yanı sıra su odaklı, yenilikçi çalışmalarını da ortaya koyacak. Fuarın açılışında bir konuşma yapacak olan GROHE’nin CEO’su Michael Rauterkus, GROHE’nin suyun geleceğini şekillendirme yolundaki çalışmalarını, bu önemli doğal kaynağın yönetimine getirilecek dijital ve akıllı uygulamaları paylaşacak.

GROHE, Sıhhi Gereçler Sektöründe Dijital Dönüşümün Öncüsü
Geçtiğimiz yıl içinde sıhhi gereç üreticisi olmanın ötesine geçen GROHE, sektöründe dijital dönüşümün öncüsü olarak Nesnelerin İnterneti (IoT) ürünleri geliştirmeye başladı. Akıllı su kontrolü sistemi GROHE Sense Guard, akıllı ev dünyasına girerek Dijital Sigorta Gündemi’nde “En İyi 100 Sigorta Teknolojisi” arasında yer aldı. Dijitalleşme, hayatımızın pek çok alanını etkisi alına almakta. ISH’de Çarşamba akşamı düzenlenecek üst düzey bir etkinlik olan “Akıllı Yaşam Zirvesi”nde GROHE’nin yanı sıra Miele ve Viessmann temsilcileri, akıllı evden akıllı ve bağlantılı evlere geçişte, konutların hayatı pek çok akıllı ve farklı yolla nasıl değiştireceğine ilişkin görüşlerini davetli dinleyicilerle paylaşacak.

Yeni Seramik Serileri, Çok Çeşitli Renkler ve Malzemeler

Banyonun bir yaşam alanı olarak öneminin artmasıyla birlikte, bireysel konseptlere uygun tasarımlar da önem kazanmaya başladı. ISH’deki GROHE standını ziyaret edenler, evlerinde özel spalarını nasıl yaratacaklarına ilişkin fikirler edinebilecek. GROHE banyo ürünlerine biçim ve işlev bakımından tam uyum gösteren minimalist seramiklerin yanı sıra, on farklı rengi ve yüzey kaplaması bulunan GROHE Colors Collection armatür ve aksesuar serisi ile, mutfakların ve banyoların kişiye özel hale getirilmesinde sınırsız yaratıcılık imkânlarını kendi gözleriyle görebilecek.

Evrenselliğin Tanımı: GROHE Rapido SmartBox

GROHE duvar gerisinde bile inşaatçılara ve kullanıcılara önemli değer katan yenilikler sunuyor. Yeni GROHE Rapido SmartBox tesisatçılara, mimarlara ve mühendislere, tek bir ankastre ünite ile sınırsız çözüm olasılığı tanıyan bir ürün. GROHE’nin tek kollu mikser, termostat veya SmartControl gibi tüm armatürleriyle uyumlu. Daha geniş duş seçenekleri ve ideal duş deneyimi için üç çıkışı olan GROHE Rapido SmartBox, alttan soğuk ve sıcak su girişleriyle kolay monte edilirken, montaj sonrasında altı dereceye kadar ayarlama imkânı da sağlıyor ve sadece 75mm montaj derinliği gerektiriyor.  Ürünün tüm yararları ziyaretçilere GROHE standında veya GROHE XXL Deneyim Kamyonu’nda tanıtılacak.

GROHE Mutfak Sistemlerinde Dünyanın En Başarılı Markaları Arasında

Dünyanın en başarılı mutfak markalarından biri ve su sistemleri, armatürler ve eviyeler için tek çözüm noktası olan GROHE’nin mutfaktaki varlığı da görmeye değer. GROHE Blue su sistemi ile arıtılmış ve soğutulmuş suyu ister sade ister gazlı olarak musluktan alabilirken, GROHE Red ise kaynar suyu musluğunuza getiriyor. Banyolarda başarıyla kullanılan SmartControl teknolojisi mutfaklarda da yerini alacak.

GROHE Yeni Stand Konseptiyle İlham Veriyor

GROHE standı, Messe Frankfurt’un FORUM alanında yer alacak. Üç ayrı tema çerçevesinde tüketiciyi ilgi odağı haline getiren GROHE standında banyo ve mutfak için en akıllı ve sürdürülebilir çözümler, bireysel tasarım seçeneklerinin zenginliği içinde sergilenecek. Ziyaretçiler, saydam ve eliptik cam mimari içinde tüm GROHE ürünlerini ve yeniliklerini, ister canlı ister multimedya destekli etkileşimli olarak bizzat deneyimleyebilecek.