HİM Suites

Mimari Tasarım
Berke Debensason

Mimari İş Birliği
Gülnur Arısalan, Zinos Mimarlık

Proje Yeri
Kemerburgaz, İstanbul

İşveren
PİMSA

İç Mekan Tasarımı
Habif Mimarlık

İnşaat Mühendisliği
Project Mühendislik

Mekanik Mühendislik
11K Electrical Engineer 11K

Tamamlanma Tarihi
2019

Toplam İnşaat Alanı
4.000 m2

Fotoğraflar
Gürkan Akay

Berke Debensason, Gülnur Arısalan, Zinos Mimarlık ve Habif Mimarlık iş birliğiyle tasarlanan HİM Suites’in cephesinde geleneksel malzemelerden tuğla, alüminyum cephe elemanları ile birlikte kullanılmış.

Şehir hayatının içinde, konforlu ve erişebilir yaşam alanları sunan HİM Suites projesi; 2019 yılında tamamlanmış. Kemerburgaz`da bulunan yapı, elli adet 1+1 daireyi içeriyor. Proje, kendi içinde sehirleşmekte olan bölgenin ve çevredeki insanların yaşam alanlarındaki ihtiyaç ve istekleri tarafından şekillenerek başarılı bir iş birliği ve empati ile hayata geçirilmiş.

Çevresi ile uyumlu, yenilikçi ve modern bir kimliğe sahip yapının cephesinde geleneksel malzemelerden tuğla, alüminyum cephe elemanları ile birlikte kullanılmış.

HİM Yapı; Berke Debensason, Habif Mimarlık, Gülnur Arısalan ve Zinos Mimarlık iş birliğiyle, proje alanını ve yaşam şartlarını göz önünde bulundurarak, lüks ve fonskyonelliğin birleştiği ve kullanıcıların tüm yaşam ihtiyaçlarının karşılandığı yaşam alanları sunuyor. Him Suites; yüzme havuzundan spor salonuna, resepsiyondan çamaşırhaneye, otoparktan kapalı depo alanlarına birçok ihtiyaca cevap veren mekanları barındırıyor.