GROHE Smartcontrol Bataryaları’na Üç Ödül Birden

Dünyanın önde gelen banyo ve mutfak çözümleri üreticisi olan GROHE; Zedra SmartControl mutfak bataryası ile yılın yenilikçi tasarımı, LifeCare inisiyatifiyle “En Sevilen Marka-Altın” ve Colors koleksiyonuyla “2020 iF altın ödülü”ne layık görüldü.

Mutfakta İnovasyon Ödülü jürisi, GROHE Zedra SmartControl’ü “Mutfak Eviye ve Armatürleri” kategorisinde “Kitchen Innovation of the Year 2020” ödülüne layık gördü. Sezgisel olarak kullanılan, zamanın ötesine geçen batarya, özellikle kullanım kolaylığı, inovasyon, ürün faydaları, tasarım ve ergonomi kriterlerinde gönülleri fethetti. Bu ödülü ardı ardına üçüncü defa kazanan GROHE, aynı zamanda, “En Sevilen Marka – Altın” unvanını da kutladı. Bu ödül, sadece üç yılda bir, üç yıl boyunca ortalamanın üzerinde tüketici odaklılığı ve tutarlı marka gücü sergileyen markaya veriliyor.

Ödül, GROHE’nin mutfakta da tüketicilerin ilk seçeneği olarak konumlanma iddiasına vurgu yapıyor. Mutfak eviyeleri, bataryaları, su sistemleri ve aksesuarlarından atık ayrıştırma sistemlerine kadar her şeyi içeren, mükemmel uyuma sahip bir ürün portföyünü tek bir kaynaktan sağlıyor.

GROHE Zedra SmartControl, Zedra ürün yelpazesinin tipik indirgenmiş tasarımını sunuyor. Sürdürülebilir ve sezgisel SmartControl teknolojisi ile birlikte, batarya sadece lavaboda gerekli tüm fonksiyonları karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda su akış hızının hassasiyetle ayarlanmasına da imkan veriyor. Su akışı, bir batarya kolu ile değil, tek bir butona basılarak kontrol ediliyor ve aynı zamanda eller serbest değilken bilek veya dirsek ile kolaylıkla çalıştırılabiliyor. Arzulanan yoğunluk, sadece basmalı buton çevrilerek önceden ayarlanabiliyor. Su sıcaklığı, batarya gövdesinin üzerindeki karıştırma valfi sağa veya sola döndürülerek kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabiliyor. Daha yüksek sürdürülebilirlik ve daha düşük su tüketimi için bir avantajı da, istenildiğinde otomatikman önceden standart olarak seçilebilen ekonomik Eco ayarı sunuyor.

Bağımsız LifeCare İnisiyatifi tarafından verilen ödülün onay mührü, güvenilirliği ve iletişimde şeffaf ve itibarı temsil ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere satın alım kararlarında yardım eden basit ve objektif bir araç vazifesi gören mühür, “tüketicilerden, tüketiciler için” verilmiş bir tavsiye özelliğini taşıyor.

Kullanıcı deneyimini tasarımın merkezine yerleştiren Zedra SmartControl, Colors koleksiyonu ile yakınlarda “2020 iF altın ödül”e layık görülen SmartControl serisinin bir parçası.