GROHE Blue Pure ile Musluktan Güvenli ve Lezzetli Su İçin Entegre Filtreler

GROHE’nin saf ve lezzetli içme suyu için geliştirdiği GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, dünyanın dört bir yanındaki farklı su kaliteleri için farklı filtre seçenekleri ile mutfakta lezzet, konfor ve güvenliği bir araya getiren üç tasarım serisiyle sunuldu.

GROHE Blue Pure filtreli bataryalar, dünyanın dört bir yanında suyun doğrudan musluktan güvenle ve tüm lezzetiyle tüketilebilmesini sağlıyor.

Tüm Gereksinimler için Yüksek Performanslı Filtre Teknolojili GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure filtreli bataryalarda, BWT markalı en son filtre teknolojisi bulunuyor. İki farklı versiyonda sunulan filtreler, doğrudan bataryadan maksimum lezzet ve güvenliği sağlıyor. Aktif karbon filtre, lezzeti önemli ölçüde iyileştirerek sudaki klor, biyosit ve haşere ilaçlarını temizliyor. Ultrasafe versiyon ise, aktif karbon filtrenin özelliklerine ek olarak bakterileri de ortadan kaldırarak su kalitesinin düşük olduğu bölgelerde normalde içilemez olan suyu güvenli hale getiriyor. Aktif karbon filtreli versiyon, çalışma süresine göre, zamanı gelen filtre değişimlerini de gösteriyor. Ultrasafe versiyon için, gerçek su tüketim miktarı, en yüksek düzeyde güvenliği garantilemek için her türlü gerekli filtre değişimini de gösteriyor. GROHE Blue Pure, genel su şebekesinden gelen musluk suyunun sınırsız kullanımına imkan vererek bunu her mutfakta ve her türlü uygulamada hiçbir sınırlama olmaksızın kullanılabilen, filtrelenmiş, lezzetli içme suyuna dönüştürüyor.

GROHE Blue Pure ile Tasarım ve Fonksiyon Lezzet ile Bir Araya Geliyor
GROHE Blue Pure, mutfağında filtrelenmiş suya değer veren veya su kalitesinin yetersiz olmasından ötürü filtrelenmiş suya ihtiyaç duyan herkes için harika bir seçenek. GROHE Blue Pure, modern bir mutfak bataryasının fonksiyonelliği ve görünümünden taviz vermeksizin, üç popüler BauEdge, Eurosmart ve Minta tasarım yelpazelerinde duo versiyon olarak temin edilebiliyor. Minta versiyonunda ise ekstra rahatlık sağlayan bir spiralli çıkış ucu bulunuyor. Plastik şişelerde bir litre su üretmek için yedi litreye kadar su tüketmek gerekirken, GROHE Blue Pure ile tüketilen su ile bunu üretmek için kullanılan su eşitleniyor.

Banyoda GROHE Blue Pure, Bataryayı Doğal bir Saf Su Kaynağına Dönüştürüyor

GROHE, banyo konsepti olarak GROHE Blue Pure ürününü Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen, dünyanın binalarda sorumlu su ve enerji yönetimine odaklanan önde gelen ticari fuarı ISH’te, sundu. Kimi bölgelerde, musluk suyu, hijyen ve sağlık ile ilişkili sebeplerden ötürü ağız hijyeni gibi banyodaki günlük tüketim için de kullanılamıyor. Sıklıkla, tek alternatifin, plastik şişelerde satılan su olması, herhangi bir dolambaçsız ve sezgisel banyo alışkanlığı oluşturma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Banyoda BROHE Blue Pure kullanımı ile batarya, güvenle ve rahatlıkla kullanılabilen doğal bir saf ve temiz içme suyu kaynağına dönüşüyor. GROHE Blue Pure’ın, BauEdge, Essence ve Eurosmart ürün yelpazelerinde sunulması, çağdaş banyoların modern görünümüne kusursuz şekilde uyum sağlaması ve dünyanın her yerinde mevcut su kalitesine bakılmaksızın kullanılabilmesi sayesinde, filtreli bataryayı hem ev hem de proje sektöründeki müşterileri için aynı derecede cazip kılıyor. Böylece, banyoda rahatlık ve güvenlik açısından ciddi katma değer sunarken, su kalitesinin yetersiz olduğu bölgelerde, otelcilik sektörü gibi proje planlayıcılar için de heyecan verici fırsatlar sunuyor.