GROHE Baulines Kitchen ile Mutfaklar Artık Daha Sade

Kolay montaj ve akıllı özellikler ile fonksiyonel çok yönlü bir ürün olan GROHE Baulines minimalist çizgileriyle dikkat çekiyor.

GROHE Baulines, yüksek ve uzun ömürlü kalitenin yanı sıra güvenilir fonksiyonellik ve estetik tasarımı buluşturuyor. Sade ama fonksiyonel tasarımıyla, modern tüketicilerin günümüz mutfağındaki ihtiyaçlarına cevap veriyor.

GROHE, Baulines geniş batarya yelpazesi ile mutfaklar için birçok seçenek sunuyor. Müşteriler ister harekete edebilecekleri fazladan yere ihtiyaç duysunlar isterse mutfakları için kompakt bir çözüm arıyor olsunlar, Baulines yelpazesi seçme özgürlüğü sunuyor: Örneğin, yüksek çıkış uçlu Baulines bataryaları, yemek pişirirken büyük kapları doldurmak için kullanışlıyken düşük çıkış uçlular ise alanın kısıtlı olduğu küçük kent mutfakları için ideal. Elbette, tüm Baulines bataryaları GROHE mutfak eviyeleri ile uyumlu.

GROHE Baulines yelpazesi, GROHE StarLight yüzey sayesinde, özellikle kolay temizlenebiliyor ve yüksek dayanıklılık performansı sunuyor. EasyExchange sistemi, kullanıcıların akıllı bir sisteminin yardımıyla, bataryanın perlatörünü kolaylıkla değiştirmelerine ve temizlemelerine imkan veriyor.

GROHE Baulines’ta yer alan GROHE FastFixation Plus özelliği, montaj sürecini çok daha etkin hale getirerek tesisatçılara zaman kazandırıyor. Dahası, Baulines bataryalar suyun keyfine güvenle varmanızı da sağlıyor. GROHE Zero sayesinde, Baulines bataryalar suyun batarya içinde kurşun ve nikel ile temas etmemesini sağlamak üzere, ayrı iç su yollarına sahip.