Gökhan Avcıoğlu Ekim Ayında Konferans Dizisi Gerçekleştirecek

Gökhan Avcıoğlu, Ekim ayı boyunca farklı şehirlerden üniversitelerde konferanslar vererek GAD Vakfı’nı ve kitabı Less or Moreu tanıtmaya devam ediyor.

Mesleğinde 40. yılını kutlayan Gökhan Avcıoğlu, mimarlık eğitimine katkı sağlamak amacıyla 2014 yılında kurmuş olduğu GAD Vakfı ile çıktığı yola, Ekim ayında Türkiye’deki mimarlık fakültelerinde konferanslar düzenleyerek devam ediyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi ve Çukurova Üniversi’nde konferanslar düzenleyen Avcıoğlu bu konferanslarda meslektaşlarına ve öğrencilere, İstanbul’daki Divan Kuruçeşme gibi yeni tamamlanan, GAD projelerine odaklanmanın yanı sıra, en son kitabı “Less or More”u da tanıtacak.

Ekim ayı içerisinde 20 Ekim’de İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde, daha sonra sırasıyla 24 Ekim 2023’de Bursa Uludağ Üniversitesi, 27 Ekim 2023 Eskişehir Teknik Üniversitesi’ni ziyaret edecek ve 31 Ekim 2023’de mezun oldugu Konya Selçuk Üniversitesi’nde konferans dizisini tamamlayacak.

Gökhan Avcıoğlu, Kasım ayında da üniversiteler ile yeni işbirlikleri ile GAD Vakfı için çalışmalarına devam edecek.